Nič neprekoná prsty 

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete stimulovať partnerkinu vagínu, ale prsty sú najlepší nástroj na privolávanie orgazmu.

Väčšina chlapov má lepšiu kontrolu nad prstami než penisom. Navyše nejde len o to, že prstov je desať a penis len jeden, ale aj o to, že prstami dokážete stimulovať ženu lepšie ako pohlavím. Preto sa nebojte použiť pri sexe prsty. Nejde o žiadne zlyhanie vašej mužnosti. Práve naopak, obaja si to budete užívať.

Od klitorisu až po bod G

Klitoris má približne osemtisíc nervových zakončení, čo je zhruba dvojnásobok toho, čo máme v penise. Väčšina mužov pozná maličký hrbolček v hornej časti vagíny ako klitoris. Ale pozor, to je len jeho žaluď. Väčšia časť klitorisu je v skutočnosti skrytá pod kožou. Celá štruktúra prechádza po stranách vagíny do vnútra. Preto je tak príjemné, keď prstami prechádzate práve od žaluďa po celej línii vagíny a masírujete aj bod G. A prstami sa to dá všetko súčasne.

Začnite pomaly

Ženský orgazmus sa nedá urýchliť tým, že budete trieť rýchlejšie. Práve opak je pravdou. Mnoho žien uprednostní radšej pomalú masáž vagíny pred intenzívnym hobľovaním. Jemný dotyk vo vagíne a jej masáž je pre ženu príjemnou zmenou oproti rýchlemu a intenzívnemu treniu a vnikaniu. Preto si doprajte čas a vychutnávajte si, ako jej robia pomalé dotyky dobre.

Viac tlaku ako trenia

Malé tajomstvo, ako uspokojiť ženu, stojí na zmene paradigmy. Teda prejsť z klasického trenia skôr na tlakové dráždenie. Prstami to pritom ide úplne skvele. Pričom niektorými môžete hladkať a inými pritláčať citlivé zóny ako klitoris a bod G. Práve jemný tlak je záverečnou bodkou, ktorá pomôže žene dosiahnuť vyvrcholenie. Tak smelo do toho.

Hrajte sa

Ženy sú hravé stvorenia a majú rady, ak k nim pristupujte so záujmom a nie ako k rutine. No a desať prstov na jej ohanbí vie vytvoriť doslova umelecké diela dráždenia. Môžete krúživým pohybom pripraviť na sex vagínu aj zadoček. Môžete hladkať, trieť, pritláčať. Vyskúšať si pohyb rôznymi smermi a nájsť dokonalý recept na vašu partnerku. Pretože prstovanie patrí medzi najviac obľúbené sexuálne techniky práve u žien. Preto je potrebné, aby ste ho používali dostatočne často. Vtedy bude vaša partnerka úplne uspokojená.