Hoci sa na  jednu noc nestanete ženou, slová mnohých žien vám priblížia ich sexuálnu realitu celkom farbisto.

Príjemné teplo
Anonymné priznania na sociálnych sieťach sa zdajú byť tými najhodnotnejšími. Žena s prezývkou Zofo to povedala jasnou rečou. „Je to, ako keby vám do tela vstúpilo krásne teplo a vlhko. Ten pocit milujem. Aj to prvé vniknutie, keď to preciťujem najintenzívnejšie,“ pochválila sa.

Tlak z opačnej strany
Dievča Bananasantos to vníma podobne, ale pre ilustráciu nám mužom poskytla ďalšiu pomôcku. Aj vagína je len otvor a preto toto dievča priznalo, že je to podobný tlak, ako pri vyprázdňovaní na stolicu, akurát to ide z opačnej strany. A keďže všetci vieme, ako príjemné je si dobre uľaviť na záchode, tak asi aj tušíme, ako dobre im to robí, aj keď to ide z opačnej strany.

Prehrievanie
Keďže penis vo vagíne neustále kmitá, Rainbownerdsgirl priznala, že sa cíti, akoby ju niečo príjemne rozohrievalo priamo z vnútra. Pritom sa cíti dokonale naplnená. Nielen láskou, ale skutočne. Ten pocit plnosti, ktorý bežne nezažíva, ju extrémne vzrušuje.

Veľký aj malý, hlavne, že je
Dievča Badwolfgoddess si nedávalo servítku pred ústa a povedala konečne, ako je to u žien s vnímaním veľkosti. Veľký penis si pochvaľuje. Má totiž pocit, akoby jej telo bolo na hrane limitov. Aj ten pocit, že ju ide roztrhnúť jej robí dobre, pretože vie, že roztrhnutie nehrozí. Pri menších penisoch si ale užíva pocit, že nie je síce naplnená nadoraz, ale o to viac vníma jemné pohyby a dráždenie klitorisu. Užije si teda každú veľkosť.

Vlny vzrušenia
Dievča menom Romancetheriot má zo sexu pôžitok a každé vniknutie do nej vníma ako súkromné vlnobitie do tela. Aj preto sa tak teší na každé vkĺznutie. Pretože kto by si rád neužíval krásy morského prílivu? Tak to vníma a samozrejme najlepšie je pre ňu ostať až do konca, kedy príde aj to pravé osvieženie.