MENU
Menu

Sex a flirt Ako chutí skupinový sex? Skutočné priznania účastníkov

V predstavách to vyzerá ako najkrajší životný sexuálny zážitok. Dokonca aj na videu sa zdá, že ide o sexuálny raj. V realite je však všetko úplne inak. Niekomu sa zadarí, iný sa cíti ako keď sa chystá na kúpalisko za sexy babami a príde do kúpeľov, kde sa ubytoval turnus seniorov.

Ako chutí skupinový sex? Skutočné priznania účastníkov
Stretnete niekoho, koho nechcete
Je jedno, či ste zadaný, slobodný alebo vo vzťahu. Pravda je však taká, že by ste nechceli na takejto akcii stretnúť suseda, šéfa, alebo kolegu z roboty. Iná je situácia, ak ide o krásku, ktorú ste sa vždy báli osloviť, ale úprimne. Náhoda je málokedy priaznivá. Keďže podobných akcií nebýva až tak veľa, je vcelku možné, že na niektorej stretnete aj človeka, ktorého by ste nechceli. Ešte horšie je, ak sa uvidíte s niekým z rodiny. Áno aj to sa stáva.

Kasting ako z hororu
Na skupinový sex si môžete dohodnúť kamarátov a kamarátky podľa gusta. Obvykle sú však tieto akcie organizované hromadne a vy dokonca ani neviete, či vôbec niekto bude podliehať vašim predstavám. Takže je to hop alebo trop. Reálne skúsenosti však ukazujú, že na takéto akcie chodia často ľudia, ktorí nemajú sex inde. Takže asi viete, že to tam nevyzerá ako na párty modeliek z Victoria's Secret.

Súkromný gangbang: Na čo sa pripraviť, a na čo nezabudnúť?

Ach, ten pach
Čo v predstavách a filmoch nevidieť sú pachy rôznych ľudí. Nie všetky voňajú ako sexy žena. Aj ženy vedia nevoňať vábne a keď sa na jednej postelí tmolí horda mužov a žien, ľudia, čo majú citlivejšie nosy, niekedy neudržia erekciu v pozore, keďže je vzduch plný niečoho, čo sa na vôňu nepodobá ani zďaleka. A po hodine sexu je v miestnosti taký puch, akoby tam hrali basketbal borci z NBA. Skrátka: žiadna zábava.

Prečo nechodiť na žúry, kde ide len o sex?

Keď nemôžete trhať skupinu
Skupinový sex neznamená, že budete vy a kopa nahých krásnych žien. Musíte si zvyknúť, že v rade na ženy sa bude na vás často tlačiť upotený chlpatý chlap so stoporeným penisom. Ak budete mať šťastie, bude si ho držať v dlani, v horšom prípade ho má opretý o váš chrbát alebo aj nižšie. Skupina je skrátka skupina a drží spolu. Je to tak. Mnoho mužov od účasti na skupinovom sexe odradili práve iní muži.

Načakáte sa poriadne dlho
Ak chcete zaručený sex, nechoďte na skupinový sex ani na swingers párty, ale do erotického salónu. Ak chcete skupinu, zaplaťte si dve baby a idete na istotu. Mnoho mužov po akcii, kde sa malo hromadne súložiť, odchádzalo sklamaných. Kým sa dostali na rad a so ženou, ktorá za to stála, trvalo to tak dlho, že im to nakoniec za to nestálo. A dokonca mnohí už ani nestáli.

Trojka, štvorka, grupák a iné lahôdky!

Ale nie je to len zlé
Čaká vás síce mnoho rizík, ale ak to vyjde, tak si poriadne zasúložíte. Za jeden večer môžete mať dve, tri, štyri aj päť báb. Usexujete sa do vysilenia a ostanú vám krásne zážitky a spomienky. Len to skrátka nemusí vyjsť vždy.

DISKUSIA
25.4. 2019 15:00
Diskusia