MENU
Menu

Sex a flirt Ako byť majstrom sexu postojačky? S radami odborníkov jednoducho

Milovanie postojačky je počas leta extrémne efektívne. Máte medzi sebou s partnerkou dosť priestoru, takže sa nelepíte na seba ako dve samolepky. Navyše je praktické v parku, v lese, aj len tak, keď to na vás príde po zotmení v meste. Prakticky stačí sukňu hore a gate na pol žrde a už sa ide. Ale aj tento spôsob vyznávania lásky sa dá robiť na hulváta a na skúseného milovníka.

Ako byť majstrom sexu postojačky? S radami odborníkov jednoducho

Divoké, vášnivé a živočíšne

To všetko môžete vtesnať pod dve slová - sex postojačky. Nebude síce čas na klasickú predohru, ale rýchlovka postojačky je skutočne lahôdka. Sex terapeutka Lucy Rowettová hovorí, že nie je na mieste predohru preskakovať, ale dopriať si ju pri chôdzi. Napríklad hladkaním, šteklivými slovami, držaním sa za ruku a hovorením o erotických fantáziách. Aj hľadanie miesta na intímne hry je vcelku rajcovná činnosť, ktorá vás nabudí.

Bisexuáli prehovorili: Aký je rozdiel medzi randením s mužom a so ženou?

Pozor na bezpečie
Sex v stoji musí byť v prvom rade bezpečný. A to nehovoríme o kondóme, pretože šmyknúť sa vám v tejto pozícii vie aj inak. Je vhodné, aby ste nestáli do kopca, alebo nemali pod sebou klzkú zem. Pred milovaním sa najprv uistite, že sa máte o čo oprieť, pretože prirážanie a stret s telom partnerky vás môže vychýliť z pevného postoja.

Tridsiatnici, pozor: Vyvarujte sa 10 vážnych chýb pri sexe

Najprv odzadu
Ak chcete byť tým, kto je majster na prvý šup, tak si partnerku otočte odzadu. Vhodné je, aby sa oprela rukami o strom, stenu alebo kameň, skrátka zábranu, aby nemusela balansovať, keď sa do nej dostanete. Pritom sa jemne prehne a vy máte vstup voľný. Klasika je ísť do nej čo to dá, ale ak chcete byť dobrý milovník, ktorý partnerku upokojí aj postojačky a odzadu, skúste jej jednou rukou masírovať jemne klitoris a druhou bradavky. To uvidíte, ako vás bude potom volať po zotmení na prechádzky.

Stará láska nehrdzavie, či? Chlapíka šokovalo nechutné prekvapenie v sexhračke

Hra na znásilnenie
Je to skvelé, ak sa viete oddať naplno hre tak, že ju prežijete. Lucy Rowettová dodáva, že nejde o nič zlé, práve naopak, nabudiť to môže aj mnohé dvojice, ktoré sú spolu dlho. Byť trochu drsný a vtiahnuť partnerku do tmavej uličky je dobrý nápad. Ak má sukňu a vy ju viete oprieť o stenu, láskať jej krk, zdvihnúť jedno nohu tak, aby ju ohla v kolene. V tejto pozícii bude jej panva smerovať dopredu a nohy bude mať od seba. Tak sa do nej dostanete vcelku pohodlne a koreň vášho penisu bude narážať na klitoris. Takto to bude aj pre ňu rozkoš. Navyše sa takto môžete zahrať aj trochu práve na znásilnenie, ak jej jemne rukou prikryjete ústa. Priam filmový scenár ako vystrihnutý z erotického thrilleru.

DISKUSIA
28.7. 2019 20:00
Diskusia