Čo baba, to originál a čo baba, to iný sex. Napriek tomu, že máme istý počet obmedzených polôh a pár možností experimentovať, na dobrý sex treba mať aj dobrú frajerku. Minimálne zladenú dokonale s polohou.


Aké baby sa hodia na obľúbené sexuálne polohy? Prezradíme vám to
Klasika
Polohu na misionára zvládnete prakticky s každou. Ak si ju chcete užiť poriadne, je to poloha pre ženy, ktoré sú štíhle, alebo maximálne ako sa hovorí krv a mlieko a majú veľké a pekne tvarované prsia. Dôvod je ten, že so štíhlou ženou vám pohyb do nej pôjde lepšie a tie prsia si užijete v krásnom pohybe. Ak ste dosť zručný v sexe, dokážete ich pri tejto polohe mať aj v puse, či v ruke. Je to pekná poloha pre pekné telá.

Aké baby sa hodia na obľúbené sexuálne polohy? Prezradíme vám to
Postojačky
Tu si môžete dovoliť sex s vyslovene chudou partnerkou. Nielen preto, že má malý zadok, neprevísa jej ani brucho a vniknete do nej jedna radosť. Výhodou je, že neváži veľa a tak sa ľahko dá vysadiť na práčku, oprieť len tak o stenu, vyložiť na kuchynskú dosku, či akýkoľvek stôl. Nesekne vás pri nej v krížoch, ani nebudete vyzerať ako slaboch. Tu si môžete dovoliť aj sex, keď bude vo vzduchu, zakvačená o vás nohami a s rukami okolo krku. Toto je však poloha pre ženy, ktoré vážia asi toľko, že na ne nezareaguje senzor na zapnutie bezpečnostných pásov v aute.

Aké baby sa hodia na obľúbené sexuálne polohy? Prezradíme vám to
Odzadu
Poloha stvorená pre každú Preto ak si chcete užiť dobrý zážitok, nikdy ju nevynechajte z repertoáru. Pre niektoré ženy je to však poloha prvej voľby. Je to zároveň TOP poloha pre mužov, čo si potrpia na plnšie tvary a bacuľky. Má výhodu, že pri nej necítiť tiaž tela partnerky a nebude vám pri milostnej aktivite brániť tukový vankúšik k hlbšiemu prieniku. Existuje viacero polôh pre bacuľky, ale pri tejto sa minimálne budete namáhať a maximálne si užijete.

Aké baby sa hodia na obľúbené sexuálne polohy? Prezradíme vám to
Jazdecká
Hovorí sa, že je pre mužov najlepšia, pretože sa pri nej ani nezapotia. Pre lenivcov nech to je aj poloha každej noci, ale milostný fajnšmeker si na takéto niečo užije dokonale len so ženou s tvárou modelky. Je to poloha pre ženy, ktoré vás dokážu rozpáliť svojimi rysmi, mačacími očami, alebo ohnivou hrivou. Najviac rozkoše zažijete pri tých, čo majú pevné prsia a úsmev z tváre nestrácajú ani pri sexe. Je to skrátka poloha pre všetky tie, čo vyzerajú ako obrázok a keď ich vyzlečiete máte pred sebou pornodivu.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock