Marilyn Monroe

Samozrejme, ak by sme tu nemali Marilyn Monroe, tento zoznam by bol úplne zbytočný. Herečka stále patrí medzi najuznávanejšie celebrity vôbec, bez ohľadu na to, koľko desaťročí uplynulo od jej smrti. Mala 36, keď jej životná púť skončila slovami „Nedokonalosť je krása, šialenstvo je genialita a je lepšie byť smiešny ako úplne nudný.“

Natalie Wood

Rusko-americká kráska, ktorá bola vystavená žiare reflektorov už ako mladé dievča. Zahrala si vo West Side Story a dodnes jej portréty patria k tomu najkrajšiemu, čo mužské oko môže vidieť.

Elizabeth Taylor

Slávna britsko-americká herečka sa presťahovala s rodinou do Kalifornie, kde zažila skutočnú slávu. Už ako malé dievčatko bola výrazná kráska. Jej mama opakovane hovorila, že by mala byť filmovou hviezdou. Mala genetickú mutáciu, ktorá viedla k dvom radom obočia, čo jej očiam dodávalo jedinečný vzhľad. Krása, ktorá je iná ako bežná.

Michelle Pfeiffer

Bola jednou z najznámejších herečiek, ktoré zdobili strieborné plátno v 80-tych a 90-tych rokoch. Michelle Pfeiffer bola nielen nádherná, ale aj skvelá herečka. Patrí ku kráskam, ktoré majú aj niečo v hlave a príroda jej pridala kus talentu. Naozaj obdarená žena.

Charlize Theron

Aby sme len nespomínali, máme tú aj súčasnú krásku. Ktorá je navyše poriadna divoška. V sebaobrane zabila svojho otca alkoholika, po tom ako sa vyhrážal, že ju aj jej matku zabije. Mala len 15 rokov. Jej prirodzená krása upútala pozornosť modelingovych skautov, hoci sa presadila až vtedy, keď začala hrať.

Ursula Andress

Bola úplne prvou Bond girl, ktorá nastavila latku krásy poriadne vysoko. Niekoľkokrát sa objavila v časopise Playboy, takže muži mohli vidieť nielen jej peknú tváričku, ale aj telo, ktoré rozhodne stojí za pohľad. Aj viac pohľadov. 

Eleanor Tomlinson

Je známa úlohami princeznej a je čoraz populárnejšia. Jej ohnivo červené vlasy a jasné modré oči sú znakom krásy, ktorá rozhodne nie je tuctová. Navyše, Eleanor pôsobí úplne prirodzene, čo je veľký benefit.

Salma Hayek

Narodila sa v Mexiku. Keď mala 20 rokov, presťahovala sa do Hollywoodu a odvtedy sa jej kariéra uberá len pozitívnym smerom. Áno, patrí na zoznam najkrajších žien sveta plným právom.

Nicola Cavanis

Modelka nemeckého pôvodu, ktorá získala slávu na módnych mólach a na sociálnych sieťach.  Zverejňuje osobné aj profesionálne fotografie a podľa ohlasov je síce mladá, ale už dnes patrí k najkrajším tváram, aké svet má.