Pozrite sa na signály od vašej ex a pokiaľ vám dávajú najavo, že vás už definitívne nechce, nemôžete robiť nič iné, ako opäť začať žiť. Bez nej.

Neodpovedá

Síce ste si povedali, že ostanete kamarátmi a tí si z času na čas napíšu alebo zavolajú, no keď nedvíha a neodpovedá na správy, nemáte nad čím rozmýšľať. Formulku o priateľstve vyslovila pre zmiernenie rozchodu a jednoznačne za vami dvoma zabuchla dvere.

Vrátila veci

Porozchodové vracanie vecí je bežným zvykom, ale nejde len o slušnosť. Ide o signál, že vaše miesto po jej boku ste nadobro stratili a nechce sa obklopovať ani spoločnými spomienkami. To si treba uvedomiť.

Neozývajú sa spoloční známi

Po rozchodoch to tak býva - spoloční známi si musia vybrať stranu. Ak sa vám dlhšie neozývajú tí, ktorých ste spoznali práve cez ňu alebo ich stretnete a evidentne sa k vám nemajú, nie je to práve dobré znamenie. Ide skôr o to, že bývalá už s vami byť nechce a oni to dobre vedia.

Randí

Sociálne média vyzradia aj to, čo by sme možno nechceli vedieť. Takže ak tam vidíte, že vaša ex opäť randí a dokonca sa nezdráha dávať to von takto verejne, je to odkaz aj smerom k vám. Vy už k nej nepatríte a ani nebudete.

Nerieši, či randíte vy

Ak ste randiť začali aj vy a ju to vôbec netrápi, netreba hádať, čo to znamená. Vaša bývalá sa už cez vás preniesla a nová známosť jej vadiť nebude, nakoľko si žije vlastným životom.

Neozýva sa

Ak vám až po čase začína vŕtať v hlave, či náhodou rozchod nebola chyba, najskôr si odpovedzte na jednu otázku - kontaktovala vás počas odluky vaša ex sama od seba? Ak nenapísala, nezavolala ani sa o vás nijako nezaujímala a už uplynul nejaký ten týždeň, je to jasné. Nechýbate jej, tak to opäť zbytočne neotvárajte.

Nechytila sa

Ak ste sa doteraz snažili bývalú získať naspäť a dvorili ste sa jej, robili kroky smerom k nej, pomáhali jej alebo sa hrali na najlepšieho kamaráta a ona nič, je na čase prestať. Ak by ste mali šancu, nenaťahovala by vás týždne či mesiace. Nerobte zo seba blázna a posuňte sa ďalej.