Žiarlivosť

Je jedno, či ju prezlieka za lásku, starostlivosť, alebo tým, že chce na vás dávať pozor, či strážiť si vás ako oko v hlave. Výsledok bude ten, že budete nakoniec žiť vo vzťahu plnom podozrení, neustáleho sledovania a neslobody. Len tak si zájsť s kamarátkou na kávu už bude dôvod minimálne na hysterickú hádku. V každej známej, či kolegyni bude vidieť ženu, s ktorou máte pomer. No a to keď si zvážite, tak vás dokonale otrávi. Aj váš vzťah.

Chuť meniť vás

Jasné, že vzťah je do veľkej miery aj o kompromisoch. Aj vy by ste na nej chceli niečo zmeniť a možno aj ona na vás. Trochu poobrusujete hrany a na niečo si vystačíte s dávkou tolerancie. Horšie je, ak vás chce stoj čo stoj zmeniť, pretože ak nie ste podľa jej predstáv, má pocit, že pre ňu nebudete dobrý. Je to skutočne peklo žiť potom vo vzťahu, kde budete stále riešiť, či bude s vami polovička spokojná a či všetko robíte tak, aby ste sa jej zapáčili. A nikdy to nebude ono, kým nebudete taký, akého vás chce. Lenže pozor, človek sa nikdy úplne nezmení a navyše stále vás bude hrýzť pocit, že už nie ste sám sebou.

Máte byť len pre ňu

Jednoducho stále k jej službám. A to čo sa týka pomoci v akejkoľvek úrovni aj tej finančnej. Berie muža ako sponzora jej života, krásy aj dovoleniek a jedla, skrátka všetkého. Nikto nehovorí, že muž by nemal byť starostlivý, no ak berie starostlivosť ako nutnú premisu vzťahu, vyžaduje a nikdy sa nechce postarať o vás, rýchlo preč z takého vzťahu.

Stále sa jej máli

Všetko čo urobíte bude akosi málo. Pretože vždy poukáže na niekoho iného, kto dával drahší dar, viac pozornosti, kúpil niečo iné, urobil lepšie. Pozor na nespokojné ženy. Snaha zapáčiť sa im vás dokonale zruinuje radosť zo života. A nakoniec vás obvykle aj tak opustí, pretože bude mať pocit, že pre ňu nie ste dosť dobrý.

Workoholička

Aj takýchto žien pribúda. Niekomu je sympatické, že je žena priebojná, vie sa o seba postarať a má rada svoju prácu. Na druhej strane pozor, ak prepadla kariére aj na úkor rodiny, vzťahu a partnera. To, č vyzerá lákavo sa môže preklopiť na pozíciu, že budete jej sekundantom a všetko sa bude musieť prispôsobiť jej diáru. Vrátane detí, na ktoré si často ani nenájde čas.