Sú však znaky, ktoré vám prezradia, že ste u nej skončili, hoc to nevyjadrila jasnou rečou, iba pomocou inotajov.

Každá konverzácia končí rovnako – vy ste ten zlý
Dobrí chlapi sa neopúšťajú, ale tí zlí, tak tých je čo najlepšie sa rýchlo zbaviť. V podstate je jedno o čom sa bavíte, vždy z toho vyjdete s pár ranami. Donesiete jej kvety a ona povie, že je na ne alergická. Umyjete riady, ale použijete zlý čistiaci prostriedok. Navaríte, ale zistíte, že sa jej zrazu zmenili chute a akoby ste jej robili naschvál. Nech urobíte čokoľvek, pozitívny výsledok nehrozí. Takéto správanie označuje za jasný koniec, pretože už na vás nevidí nič dobré.

Upadá sex a žiadostivosť
Nie je záujem tráviť chvíle len spolu, bez iných, v náručí, pri milovaní, hladkaní a bozkávaní. Zrazu je milión iných vecí, ktoré dostanú prednosť pred telesnými hrami. Jasný znak toho, že jej telo vás už odmieta. No a žena musí po svojej láske túžiť v každom smere. Ak je to inak, už je jednou nohou mimo vzťahu.

Prestali ste byť prioritou
Partner nemusí mať vždy vo všetkom prednosť, ale ak ho predbehnú aj malichernosti, tak je skutočne piatym kolesom na voze. Môžete to spoznať z vlastnej skúsenosti. Ak sa žena zamiluje, tak nie je nič dôležitejšie ako to, že bude s vami. No zrazu je dôležitejšia kamarátka, kamarát, práca, dokonca aj film alebo večera. Viete, čo tým hovorí, ale nepovie.

Prestala sa s vami smiať
Ženy milujú mužov, ktorí ich vedia rozosmiať. Sú s nimi šťastné, majú k nim dôveru a neopúšťajú ich. Smiech je aj vyjadrením sympatií, pohody, šťastia. Ak sa partnerka prestane s vami smiať, máte problém. Zábavné veci vo vašom podaní označí skôr za trápne, namiesto smiechu prevracia oči a prestala mať chuť sa s vami zabávať.

Poukazuje na rozdiely medzi vami
Nikdy s vami nebude rovnaká, ale ak vás miluje, zdôrazňuje spoločné aktivity a myšlienky. To všetko sa zmení ak vám chce zamávať na rozchod. Každá nová záľuba, aktivita mimo vás, pri ktorej zdôrazňuje, že vy sa k nej nehodíte, je nepriamym poukázaním na to, že vy do jej života vlastne už ani nepatríte.