MENU
Menu

Sex a flirt 5 žien nám prezradilo: "Takto má vyzerať ideálny chlap!"

Ak chcete vedieť, ako u žien bodujete, je načase prestať počúvať chlapské vystatovanie. To všetko sú len plané reči. Kašlite na to, čo vám povie kamarát, spýtajte sa báb, ako vyzerá chalan, s kým by išli na rande. Hanbíte sa? My sme za vás išli do toho.

5 žien nám prezradilo:
Vonia
Nie je nič horšie, ako keď z chlapa cítim, kde jedol, v akej práci robí, alebo nebodaj aj to, že tričko má už druhý deň. To je fakt niečo, čo u mňa aj chlapca ako obrázok jednoducho diskvalifikuje z ďalšieho spoločne stráveného času. Pokrčím nos a padám. Veronika (25)

Stále džentlmen
Dnes je moderné stále rúcať rodové stereotypy, ale ja ich mám rada. Páči sa mi, keď chlap otvorí dvere, keď ma pustí sadnúť, keď mi podrží kabát pri obliekaní. Je to fakt super, ak sa ku mne správa ako k žene, nie ako k seberovnému kamarátovi.

Veci, ktoré vám otec o ženách nepovedal

Hoci by ma za to feministky nepochválili, ja som rada ženou a som rada, ak sa chlap ku mne ako k žene aj správa. A hoci je to už čoraz zriedkavejšie, je to fajn, ako pozná pravidlá slušného správania a dá pocítiť žene, že si ju váži práve preto, že je nežné pohlavie. Silvia (22)

Nemá hlúpe reči
Ach, bože, zasa ďalší, poviem si, keď vidím chlapa, ktorý sa chce tváriť za každú cenu vtipne, ale očividne mu to nejde. A ešte sa aj sám smeje na vlastnom vtipe. Horšie je, že nie je tak roztomilo trápny, čo je niekedy sexi, ale snaží sa tváriť ako pán zemegule. Neviem, kde na toto chlapi chodia. Asi im nikto otvorene nepovedal, že dobrý dojem na baby sa nerobí zlým vtipom, trápnymi rečami a slizkými pohľadmi.

Nevera je pliagou vzťahu. Takto si zabezpečíte, že vás žena nepodvedie

Omnoho viac ma zaujme chlap, ktorý len pekne pozdraví, ako taký, čo má potrebu niečo povedať len preto, že vidí peknú ženu. Timea (24)

Sexi ruky
Chlapi vedia, že ženy sú zaťažené na ich paže. Preto pumpujú bicepsy dookola a pri tom všetkom zabudnú na nechty. Bŕŕŕŕ. Ak chlap ukáže neupravené nechty, dlhé a ešte aj špinavé, okamžite by som mu po nich capla. Ale neurobím to. Len mu nedám šancu, aby zabojoval o moju priazeň. Radka (21)

Pohľad a úsmev
Hovorím tomu šibalský pohľad a charizmatický úsmev. Presne ten, ktorý vidíte, že chlap nehrá, lebo vás chce zbaliť.

5 dôvodov, prečo sa nikdy nevracať k bývalej

A rozhodne sa netvári ako mačo, čo má naleštené päste. Šibalské oči prezrádzajú, že v ňom drieme správny chlapec, dobrodruh a kúsok lovca. Úsmev mi naznačí, že to s ním bude príjemná pohoda. Takého chlapa neobídem. Minimálne sa usmejem naspäť a komunikácia je nadviazaná. Paulína (28)

DISKUSIA
2.4. 2018 22:00
Diskusia