Vôňa

Oplatí sa zájsť aj do parfumérie, nielen do drogérie. Vyskúšajte si skutočnú vôňu, ktorá sa hodí k vášmu naturelu. Vôňa muža je totiž jedna z najmagickejších čŕt, ktorá vie ženy skutočne zaujať. Ak muž dobre vonia, okamžite hneď získava náskok v sympatiách. A nezabudnite, ženský nos vie veľmi rýchlo rozoznať dobrú vôňu od dezodorantu.

Vizáž

Dbajte na to, aby ste boli upravení. A to nielen v čistom oblečení, ale aj s ostrihanými nechtami, upraveným obočím, ostrihanými vlasmi. A dokonca aj v ére hustej brady je dôležité mať ju čistú a nenájsť v nej ešte aj v lete kosť z vianočnej ryby. Ak muž o seba dbá, verte či nie, hoci by to mala byť samozrejmosť, budete vyčnievať a ženy si vás v dobrom začnú všímať.

Vyžarovanie

Aký postoj zvolíte, takú energiu vyžarujete. Nezáleží na tom, či idete baliť ženu, ktorá sníva o dobrom chlapcovi, alebo ju priťahujú zlí chlapci. Postoj a držanie tela z vás musí robiť silného jedinca. Myslite na to, ako sa prezentujete v spoločnosti. Prídete zhrbený, s hlavou medzi ramenami, alebo sa nesiete sebavedomo. Pozor, netreba byť namyslený a chodiť ako moriak v čase párenie.Úplne stačí vyžarovať pokoj a držať správne držanie tela. To je pre ženy skutočne magický postoj. Zdravý a správny.

Vyjadrovanie

Mali by ste vedieť kedy hovoriť, kedy mlčať, aj to, že ženy príliš nepriťahuje, ak v každej druhej vete budete zo seba sypať nadávky. Kultivovaný prejav je pre ženy ten najpríťažlivejší. Majte správne vystupovanie, mali by ste vedieť počúvať, hovoriť jasne, zrozumiteľne, zaujímavo a pokiaľ možno na úrovni. Pre ženy je atraktívne vedieť sa s niekým naozaj dobre porozprávať.

Vízia

Akí chlapi nemajú problém so ženami? Takí, ktorí majú svoje vízie a sny. Každú ženu priťahuje muž, ktorý si plní svoje predstavy. A je jedno, či je podnikateľ, alebo chudobný básnik. Ženy priťahujú skutočne horliví a zapálení ľudia. Tí, ktorí si chcú plniť sny. Príkladom sú nielen vizionári s miliónmi na konte, ale aj bohémovia, ktorí nikdy nemali veľa peňazí, ale žien v posteli ako maku.