Vôňa

Ženy si vyberajú partnera pre život a do postele na základe zraku. No všetci vieme, že oči nie sú tým najspoľahlivejším orgánom poznania. Stačí pár optických klamov a zistíte, že veci nie sú také, ako sa nám javia. Nos nás neklame nikdy. Prvé očarenie preto veľmi rýchlo vystrieda pachová realita. Ženy si stabilného partnera vyberajú podľa podvedomého čuchového zážitku. Preto ak jej „geneticky“ nevoniate, môžete vyzerať ako Adonis krížený s Robertom Pattinsonom, kopačky vás neminú. Rovnako opustia aj toho, kto neustále zapácha potom, pivom, cigaretami a rôznymi neblahými pachmi.

Radikálna zmena

Žena nechce žiť s modelom, ale s chlapom, ktorého pozná a rozumie si s ním. Preto ak ste sa zo dňa na deň radikálne zmenili, je vysoká šanca, že vás pošle k vode. Ono to môže byť ale aj zmena k lepšiemu z vášho uhla pohľadu. No zrazu ste vnútorne niekým iným, akého si ona vybrala. To na ženy veľmi zle vplýva. A môžu sa rozhodnúť zamávať vám na rozlúčku.

Arogancia

Nemýľte si postoj zlého chlapca s arogantným správaním voči okoliu. Ženy nemajú rady, ak sa budete správať hrubo napríklad k bežným ľuďom, ako sú predavačky v obchode, staré dámy so psíkmi a tak podobne. Radšej si zahryznite do jazyka, ako si pokaziť imidž. Verte, ženy takéto arogantné správanie nemusia. Hlavne ak je namierené voči nežnému pohlaviu.

Príliš sa o seba staráte

Môžete sa jej páčiť, ale ak budete v kúpeľni dlhšie ako ona, budete mať viac topánok a na víkendový výlet si bude te brať väčší kufor, dlho to s vami nevydrží. Ženy jednoducho nepotrebujú mať v kúpeľni a starostlivosti o telo konkurenciu.

Ste slabý v posteli

Čoraz viac rozchodov sa stáva len preto, že ženy túžia po uspokojení, ktoré od muža nedostávajú. Možno ju na pohľad vzrušujete, ale ak sú vaše posteľné výkony pod psa, príliš dlho sa vo vašom náručí neohreje. Preto popracujte nielen na tom, aby ste sa jej len fyzicky páčili, ale ju aj dostatočne uspokojili.