MENU
Menu

Sex a flirt 5 vecí, ktoré už na prvom rande prezradia, že ide o stíhačku

Môže vyzerať ako dokonalá žena. Zosobnenie sexepílu v uliciach, ale aj tak by ste ju nechceli mať za zadkom. Žena, ktorá v mužskom žargóne nesie meno stíhačka. Tá, o ktorej neradno hovoriť, pretože má uši všade. Ale viete ju odhaliť aj na prvom rande. Ak sa nenecháte príliš opiť jej výstrihom.

5 vecí, ktoré už na prvom rande prezradia, že ide o stíhačku
Hodnotenie všetkého naokolo
Sadnete si spolu na kávu, na večeru, hocikam. A ona spustí svoje monológy o všetkom naokolo. Hodnotí kávu, vodu, správanie personálu, vzduch v miestnosti aj počasie. Skrátka nad všetkým sa ponosuje. Takže si môžete byť istý, že vás bude prenasledovať, aj keď necháte zle preložené nohavice na vešiaku.

Rande bez alkoholu: Stále to môže byť zábava

Negatívny postoj
Pozor na tento štýl myslenia. Na všetko sa dá pozrieť aj z pozitívneho aj negatívneho uhla pohľadu. Prípadne neutrálne. Lenže stíhačky vo všetkom vidia problém. A to je pre vzťah veľmi zlé znamenie. Normálna žena nebude za vašim výletom alebo návštevou fitka vidieť nič zlé. Stíhačka to má nastavené inak. Pre ňu je to útek od nej, vníma to ako zradu, snahu podvádzať a ktovie či vôbec idete tam, kam hovoríte. Takže vám na nohu zavesí guľu podozrenia. Aj takto treba vnímať, ak sa partnerke na prvom radne stále niečo nezdá na živote.

Single vs. zadané ženy: Čo si všímajú na chlapoch?

Spýtajte sa na vzťahy
To, že bude muž na vine jej skrachovaných vzťahov, je asi každému dopredu jasné. Ale je potrebné vedieť, ako o bývalých rozpráva. Ako o chlapoch, s ktorými to nevyšlo, alebo ako o tých najhorších na svete? Nenechá na nich nitku suchú a často ich rovno obviní aj zo svojich chýb. Vtedy ťahajte z rande rýchlo preč a rozhodne jej nedávajte na seba číslo.

Vyhráža sa
Ak je reč o mužoch, tak hoci ste možno prvý raz spolu, už aj začne tak trochu trúsiť vyhrážky na vašu adresu. Že si ju neprejete, ak by ste spravili to alebo to. Povie vám do očí, ako s vami zatočí. Je to žena, ktorá je tak traumatizovaná minulosťou, že zlosť na bývalého si vybije na vás. Aj keby ste boli ako medík. Preto zdúchnite rýchlo a nenápadne.

5 vecí, vďaka ktorým je balenie žien hračkou. O peniaze a vzhľad nejde

Útok bez príčiny
Normálne na vás zaútočí a začne vás poučovať. A toto dokážu na rande len stíhačky. Ženy, ktoré si myslia, že od prvej chvíle majú nad mužom moc a kormidlo musia uchopiť do rúk poriadne napevno. Každý má svoje chyby a niečo nevie, ale na prvom radne a počas prvých stretnutí človek veci prehliadne. A prehliadate ich aj vy. No stíhačka vás okamžite upozorní, chce napraviť, poučiť, môže dokonca zaútočiť. Ako učiteľka, keď spravíte chybu v diktáte. V takom prípade rýchlo ruky preč, inak sa popálite.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
23.9. 2019 15:00
Diskusia