Nič o (ne)holení
Zabudnite na to, že by ste komentovali jej holenie, resp. neholenie. Vtipy typu "zabudla si si žiletku" alebo dokonca  výčitky kvôli nedokonalému zostrihu zasahujú ženy na tom najcitlivejšom mieste. Nechajte si komentáre pre seba a zavrite oči, ak vám to tak vadí. Inak veľmi rýchlo skončí to, čo sa práve v posteli začalo. 

Komentáre na nedostatky
Tak ako sú ženy citlivé na komentovanie ich chĺpkov, tak je to s celým telom. Nedokonalosti by sa v intímnych chvíľach mali prehliadať a ani vtipy či milé poznámky nie sú na mieste. Keď ju už máte vedľa seba nahú, nepokazte si to. Urazená žena sa následne "láme" oveľa ťažšie.

Žiadne porovnanie s bývalou
Treba toto vôbec nahlas hovoriť? Akékoľvek porovnávanie výkonu s inou ženou, ktorá prešla vašou posteľou, je úplné tabu. Komentáre tohto typu treba nechať nad polliter piva s kamarátmi a ak ju práve máte v posteli, nič nevravte. Nikdy a nič. A keď sa opýta, tak v jej prospech pokojne aj klamte, ak to treba.  

"Čo to robíš?"
Mnoho mužov sa sťažuje, že ich ženy nie sú dostatočne aktívne v skúšaní nových vecí, no niekedy to môže byť dôsledok nasledovného. Výčitka typu "čo to robíš", pokiaľ sa vám niečo nepáči, padá na veľmi neúrodnú pôdu a ostáva po nej blok v ďalšej snahe. Ak sa vám jej aktuálny ťah nepozdáva, dá sa to určite povedať aj elegantnejšie a bez toho, aby ste to celé pokazili.

Iné meno
Klincom do rakvy pri sexe je iné meno. Stalo sa už mnohým a ešte sa aj stane, ale ak chcete veľké O, vám by sa nemalo. Pokiaľ nemáte pevný vzťah, držte si v hlave meno aktuálnej krásky a pokiaľ ste šťastne v zväzku, zabudnite na fantázie z hlavy či televízie. V tejto chvíli je to len a len o tej, ktorú máte vedľa seba. A tak jej meno vyslovte správne.