MENU
Menu

Sex a flirt 5 tipov, ako byť pre ženy atraktívnejší na počkanie

Mať dokonalé telo, super zuby, pôsobiť ako filmová hviezda, to všetko sa dá zvládnuť za roky poctivej driny. Lenže vy potrebujete zapôsobiť na ženu dnes večer, najneskôr zajtra. Ako to spraviť s tým, čo máte? Poradia vám vedci.

5 tipov, ako byť pre ženy atraktívnejší na počkanie
Slnečné okuliare
Aj počas jesene sa dajú využiť. Veď slnko vie byť poriadne ostré a slnečné okuliare zasa spravia z chlapa ostrého playboya. Vanessa Brown z Nottinghamskej univerzity uviedla, že muži so slnečnými okuliarmi sú pre ženy atraktívnejší, pretože pôsobia záhadne. A záhady ženy milujú. Preto ak chcete spraviť rýchlo dobrý dojem, šup okuliare na nos.

10 návykov, ktoré vás spravia atraktívnejším u žien

Rozosmejte ju
Ak sa vám to podarí a teraz nehovoríme o smiechu hranom, ale úprimnom, tak máte viac pozitívnych bodov, ako za tehličky na bruchu. Štúdia z roku 2006 hovorí, že sympatie ženy získava muž, ktorý ich vie inteligentne pobaviť a z nie najlepšej nálady ich priviesť k smiechu.

Čo robia ženy, ak sa nám chcú zapáčiť?

Jedávajte viac cesnaku
Toto nie je preklep ani kanadský žartík. Štúdia z roku 2016 postavila totiž cesnak do úplne iného svetla. Už nie je považovaný za nepriateľa každého zblíženia. Štúdia totiž naznačila, že cesnak má schopnosť ovplyvňovať vôňu muža a jeho telesný pach sa následne stáva pre ženy atraktívnejší. Pozor, neplatí to 24 hodín po konzumácii, ale v rámci dlhšieho obdobia. Keď vám už síce z úst cesnak necítiť, ale upraví váš telesný pach.

Zaobstarajte si dieťa
Znie to neuveriteľne, ale podľa francúzskej štúdie mali muži s dieťaťom o 40 percent vyššiu šancu, že získajú telefónne číslo od ženy ako tí, ktorí dieťa nemali. Toto je skutočne zaujímavé, pretože muž s malým dieťaťom je pre ženy neskutočné lákadlo. Skúsiť to môžete na vlastnej koži. Ak máte na rukách dieťa, budú sa na vás usmievať ženy z celej ulice. V tom momente im je dokonca jedno, že to nemusí byť malý synovec, ale váš syn a ste ženatý.

Mužské zbrane: Ktoré to sú a ako ich použiť?

Noste gitaru
Je to jednoduchšie ako zohnať malé dieťa. Podľa štúdie publikovanej v magazíne Psychology of Music boli ženy náchylnejšie sa zoznámiť s mužom, ktorý mal gitaru, ako s tým, ktorý mal prázdne ruky. Pretože gitara je prísľub romantiky, zábavy, umeleckej duše. Pritom stačí, že ťuknete pár akordov. Pri pokračovaní už nebudete potrebovať hudobnú kulisu.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
14.10. 2019 22:00
Diskusia