Sú ticho
Ženy sú majsterkami mlčania. Samozrejme, v tej správnej chvíli. Keď sa niečo zomelie, keď sa nahnevajú, keď ich niečo trápi alebo sa ich čosi dotklo... A najmä keď chcú dosiahnuť svoje. Presne vedia, kedy ostať úplne bez slov a situáciu vyšpičkovať takým spôsobom, že muž spraví aj to, čo vlastne nechcel. Len aby už ticho prelomil.

Odmeňujú
Odmena je šikovný trik pri cvičení psa, a tak znie pomerne kruto, že táto stratégia je aj jednou z tých ženských. Za to, čo muž spravil podľa predstáv svojej polovičky, za to ho čaká odmena. Nie však sľubovaná, ale úplne nečakaná a o to príjemnejšia. Týmto spôsobom si ženy budujú priamu cestičku k tomu, že muž aj nabudúce povolí, lebo bude dúfať v onú sladkú odmenu. Priamočiare, ale absolútne účinné.

Lichotia
Už sme spomenuli, že ženy sú majsterkami mlčania. Keď však príde na vec, sú aj majsterkami slova - presne miereného a správne voleného. Lichotiť mužovi vedia tak elegantne a príťažlivo, že to padne dobre aj tomu najodolnejšiemu z odolných. A aj to je spôsob, ako sa dostávajú pod kožu a dosahujú svoje.

Porovnávajú
Trik, ktorým ženy držia ruku pevne nad mužmi, je aj hlasné porovnávanie. A to s inými mužmi. Neznie to veľmi príjemne a už vôbec nie férovo, ale funguje to dokonalo. Porovnať nahlas svojho partnera s kolegom, kamarátom, alebo rovno s bývalým, to je priama hra s jeho egom. A podľa skúseností žien to má zaručené výsledky.

Sex a ešte raz sex
No a samozrejme, čerešničkou na torte je sex. Tým ženy opantávajú mužov odpradávna a stále to neprestalo fungovať. Ak už nič iné, erotickým spôsobom sa dá dosiahnuť aj to, čo by muž v čase prekrveného mozgu nikdy nesľúbil. Nuž, tak to príroda zariadila a ženy to vedia patrične využiť.