Rozdýchajte orgazmus do celého tela

Odporučia vám to jogíni, tantrici aj muži, ktorí vedia dosiahnuť rozkoš na úplne inom leveli ako sexuálni začiatočníci. Pár sekúnd pred orgazmom začnite zhlboka dýchať a dýchajte počas celého vyvrcholenia. Zastavenie dychu totiž zastaví aj krásny rozvoj orgazmu v tele. Vyskúšajte túto taktiku.

Zamerajte sa na nové pocity

Orgazmus nie je len o penise. Práve naopak. Vaše telo vám môže pri vyvrcholení razom znásobiť potešenie. Pýtate sa ako? Najbežnejším vylepšením orgazmu je masáž mieška, alebo štipnutie do neho. Lenže vy môžete pri orgazme zapojiť aj bradavky, zadok, prostatu, ušný lalôčik, vnútorné stehná. Akúkoľvek časť tela a skúmať, čo to robí s vašimi pocitmi. Tieto pocity pravidelne prehodnocujte. Pretože ako sa mení telo, menia sa aj pocity. Nezameriavajte sa len na ohanbia uvidíte, ako to obohatí váš orgazmus.

Spomaľte

Väčšina mužov pri sexe aj masturbácii s prichádzajúcim vyvrcholením zrýchľuje rytmus. Pre intenzívnejší pocit sa však oplatí naopak zaradiť pomalšiu rýchlosť. To znamená, že sa na vrchol dopracujete skutočne pomalým pohybom. Vďaka tomu si vychutnáte nástup aj pocity omnoho intenzívnejšie a slasť bude skutočne ohromná.

Zapojte myseľ

Respektíve lepšie povedané, dajte jej voľno. Nemyslite na nič. Skúste zamerať všetku svoju pozornosť na prežívanie prítomného pocitu slastných kŕčov. Spolu so správnym dychom môžete dosiahnuť až meditatívny stav, ktorý bude trvať nie sekundy, ale minúty a bude euforickejší ako bežný orgazmus, ktorý ste doteraz poznali.

Skúste kontrakcie PC svalu

Má ho každý, nie je to len téma pre informatikov. Ide o najväčší sval panvového dna. Presne ten, ktorý sa ohlási, ak chcete zadržať moč. A súčasne má moc vylepšiť vám orgazmus. Skúste s jeho kontrakciu a uvoľňovaním pracovať rytmicky už pred orgazmom a aj počas neho. Tým dokážete významne zosilniť pocity rozkoše pri vyvrcholení.