MENU
Menu

Sex a flirt 5 rád, ktoré vám zaistia perfektný ranný sex

Chcete niečo rýchle, funkčné a spoľahlivé, aby ste rannú erekciu nemuseli rozpúšťať nasucho? Ak máte frajerku a ráno ste spolu, bol by v tom čert, aby ste z domu odchádzali bez úsmevu. Každý výsledok vyžaduje istý postup a ak zvolíte ten správny, nebudete sklamaný. Stačí päť korkov.

5 rád, ktoré vám zaistia perfektný ranný sex
Zabezpečte dostatočný čas
Neznamená to budiť frajerku o hodinu skôr. To by bola skôr cesta k hádke, ako k rozkoši. Avšak skúste to cez víkend, alebo počas týždňa spravte za ňu veci, ktoré bežne robí ráno. Tým zabezpečíte dostatok voľného času, aby si ho užila. Zároveň jej pomôžete, vyjdete v ústrety a toto na ženy veľmi dobre pôsobí. Bude omnoho ochotnejšia prikloniť sa k vašim plánom, ak vyriešite s prehľadom tie jej.

10 vecí, ktoré (ne)urobiť, keď jej prídete na neveru

Začnite s nehou
Ak už máte čas, tak skúste nežnosti. Každá žena ich má rada. Tak ako všetci. Nikto predsa neodmietne objatie, bozk, prejav nehy. Preto šup pohladkať, pobozkať, pritúliť sa. Od takéhoto rána je už veľmi blízko k tomu, aby ste sa oddali aj hlbšej vášni. Neha a náklonnosť ráno plodia skutočné divy. Pretože aj ženy majú v ranných hodinách hormonálny systém nastavený tak, že ich na sex netreba dvakrát prehovárať.

Viacnásobný orgazmus aj pre mužov: Stačí trochu tréningu a zvládne to každý

Bez hygieny to nepôjde
Ak ste bez sprchy, s mastnými vlasmi a v ústach akoby ste práve dožuli toxický odpad, tak nemôžete čakať, že sa na vás partnerka hladne vrhne. Avšak vôňa čistého osprchovaného chlapa dá každú ženu do kolien. Teda do pozície, ktorá je maximálne vhodná na predohru ústami.

Pripravte raňajky
Ak si chcete úspech poistiť, pripravte partnerke zdravé a chutné raňajky. Ideálne niečo sladké. Napríklad vločky s ovocím, niečo z kuchárky zdravých receptov, aby sa mohla tešiť nielen na sex, orgazmus, ale po tom všetkom aj na chutné jedlo. Pozor, netreba popliesť poradie. Najprv sex a potom raňajky. Opačne to nefunguje, pretože po raňajkách s plným žalúdkom a možno aj myšlienkami na toaletu sa už len veľmi ťažko dostanete do poradia.

Prekvapivé veci, ktoré vás spravia atraktívnejším

Dlho nečakajte
Na romantiku je čas večer, ráno je nutné byť akčný. Celý uvedený postup vrátane sexu samotného by ste mali absolvovať najneskôr do pol hodiny. Ak nemáte pred sebou víkend alebo voľný deň, počas ktorého sa môžete váľať spoločne v posteli aj do obeda, musíte konať rýchlo. Ak vidíte náznak náklonnosti, prejdite do realizácie. Rýchlovka navyše nie je zlá. Je skvelým ranným osviežením. Boli by ste prekvapení, koľko žien niekedy skutočne nemusí dlhé reči a predohry, ale šup na vec. Takto jej aspoň splníte jednu z kategórii erotických snov.

DISKUSIA
20.11. 2019 20:00
Diskusia