MENU
Menu

Sex a flirt 5 overených tipov, vďaka ktorým pôjde ľahšie do postele

Máte chuť na partnerku, ale máte pocit, že práve dnes bude hrať neoblomnú? Ak si chcete poistiť úspešné skórovanie medzi jej stehnami, môžete sa inšpirovať tipmi, ktoré ženám dávajú nohy od seba. Je len na vás, či pôjdete po poradí, alebo ich skúsite všetky.

5 overených tipov, vďaka ktorým pôjde ľahšie do postele
Dva deci vína
Toto platí pre milovníkov, ktorí sa už prehupli cez hranicu dospelosti. Zaobstarajte si kvalitné červené víno. Nešetrite na cene, pretože vám vydrží relatívne dlho. Nebude to popíjanie do rána bieleho. Ide maximálne o dva deci. Červené víno je afrodiziakum a dva deci majú presne toľko alkoholu, aby sa žene chcelo do sexu, ale nezačala ju bolieť hlava.

Ako si nájsť partnerku len na sex a čo nepodceniť? Odpovieme vám

Vlastná večera
Omnoho lepšie je, ak sa o ňu postaráte sami, než na večeru niekam vyraziť. V tomto bode robí mnoho mužov chybu a vyplytvajú koniec peňazí na štvorchodové menu v luxusnej reštaurácii. Výsledok je, že vám baba poďakuje a zaspí. Po prvé pred sexom nie je vhodné jesť veľa. Navyše kým sa dostanete z reštaurácie do postele, je to únavnejšie ako z kuchyne do spálne. Ak sa chytíte varešky, získate body za alfa samca, ktorý sa vie o polovičku aj sám postarať. Pridajte jemne čili, ale nie aby pálilo, iba príjemne rozohrialo a toto afrodiziakum vás posunie ešte bližšie k splnenému snu o milovaní.

Pozeráte príliš veľa porna? Nájdite cestu z erotického pekla

Nová vôňa
Verte či nie, so ženou robí divy. Ak na vás zacíti atraktívny parfum alebo aj nový sprchový gél, jej záujem o vaše telo prudko stúpne. Aj najnovšie výskumy hovoria, že práve podľa vône si ženy podvedome vyberajú svojho partnera. Príjemná vôňa ich láka k tomu, aby boli prítulné, chceli sa vône nadýchnuť priamo z vášho nahého tela a vtedy už nie je nič ľahšie, ako im stiahnuť nohavičky.

Objatie
Neverili by ste, akú má silu obyčajné objatie. Stačí k nemu pridať iba trochu trpezlivosti a môže vás priviesť až do cieľa. Nesmiete na nič tlačiť. Iba partnerku držať oko ramien a vytvárať pocit, že sa vo vašom náručí cíti naozaj bezpečne. Pritom ju hladkajte po tele. Mimo intímnych zón. Toto ženu dostatočne vzruší, aby potom sama nevedela odolať niečomu viac. Objatie roztopí aj tú najväčšiu ľadovú kráľovnú a vyženie aj bolesť z hlavy.

Čo robiť, ak máte spolubývajúceho? Polohy pre tých, ktorí chcú udržať sex v tajnosti

Hlavne nehovorte o sexe
Je to overený fakt. Sex skrátka nespomínajte, aj keby ste naň mali chuť. Radšej ženu zabávajte vtipmi. Pretože vtipný muž je pre nich sexy a chcú sa mu podvedome oddať. Zatiaľ čo pri tom, ktorý melie o sexe sa cítia tak trochu ako obete, ako telá, ktoré chcete využiť. A to zatlačí aj u tej najvášnivejšej ženy túžbu poriadne hlboko.

DISKUSIA
21.10. 2019 15:00
Diskusia