MENU
Menu
sex

Sex a flirt 5 erotických aktivít s frajerkou, keď sa nedá ísť von

Absencia spoločenských aktivít mimo domu môže vyvolávať ponorkovú chorobu. Nemusíte byť jej obeťami. Práve naopak. Vďaka tomu, že sú lákadlá mimo váš domov zastavené, môžete si do sýtosti užiť sami seba. Avšak treba byť kreatívnymi.

Pozorujte prázdne ulice
Možno vám už viac ráz napadlo, že by ste si užili sex pri otvorenom okne alebo na balkóne, ale všade na uliciach sa to len tak hemžilo ľuďmi. Teraz sú preč. Takže smelo do akcie. Ak sa niekto objaví, tak to máte hneď aj s istým vzrušením, že vás niekto nachytal. Kinseyho inštitút prišiel na to, že až 36 percent žien láka predstava, že sú pri sexe videné. Nech sa páči, zábava začína. A prajú jej ale vyššie teploty.

Skúste sa inšpirovať filmom
Je ich dosť. Na erotickej stránke však nechoďte hneď na aktuálne filmy. Skúste si pozrieť register žánrov. Pozrite si ho s priateľkou a skúmajte. Pri niektorých názvoch možno ani nebudete vidieť, o čom to je. Pozrite si, preskúmajte, inšpirujte sa technikami, fetišmi a novinkami. Takto môžete poznávať dobrodružstvá sexuálneho života priamo z domu.

Zahrajte si poker, fľašu, alebo aj človeče
Je to zábava aj vo dvojici.  Na dlhé víkendy, keď sa nedá vyraziť ani do obchodných domov, absolútne dokonalé. S partnerkou si sadnete ku hre a šup. Víťaz si vyberá, čo si ten druhý vyzlečie. Hrať sa môžete celý deň a stále to bude vzrušujúcejšie. Čím menej toho budete mať na sebe, tým viac chuti u seba vyvoláte. Zhráte sa, zabavíte a na konci pomilujete. Bez ohľadu na to, kto vyhral.

Zmeňte si režim
Je to super, pretože nemusíte vstávať do práce. Preto môžete napríklad aj trochu prestaviť biologické hodiny. Dopriať si sex pred obedom. Potom si napríklad zahrať celodennú výmenu rolí v erotickom duchu. Môžete si spraviť jeden deň v štýle, že ste dominantný, na druhý deň necháte šéfovať partnerku. Takto strávite mnoho zaujímavých dní hrami s erotickým motívom a sexu sa môžete oddávať do sýtosti.

Staňte sa naturistami
Našťastie už vonku nie je zima, takže môžete odhodiť šaty. Spravte si naturistický deň. Jednoducho si vyzlečiete pyžamo a nič si neoblečte. Výsledok je jasný. Budete nahí, budete spolu. Každý dotyk bude akoby predohrou. Nevydržíte ani dlho a budete sa radovať z intimity, zo seba aj sexu.