MENU
Menu

Sex a flirt 5 dôvodov, ktoré vás prekvapia: Prečo ženy najčastejšie odkopnú muža?

Rozprávkové lásky typu "žili šťastne až na veky" sú krásne, ale realita je kdesi inde. Oveľa častejšie sa stáva, že sa páry rozchádzajú, a to pokojne aj po desaťročiach. Prečo? Pozreli sme sa na TOP dôvody u žien.

5 dôvodov, ktoré vás prekvapia: Prečo ženy najčastejšie odkopnú muža?

Prieskumov na túto tému je celá kopa. Výsledky sú však natoľko podobné, že netreba nad ničím špekulovať. Ženské pokolenie má latku nastavenú pomerne jasne a najčastejšie prekáža.

Zlý sex
Veru áno, obrovské množstvo žien sa priznalo, že ak je partner slabý milenec, musí ísť preč. Tento dôvod rúca skôr kratšie vzťahy ako tie dlhodobé a je obrovským prekvapením, že sa v prieskumoch vyskytuje u žien vyššie ako u mužov. Tí zrejme slabší sex dokážu tolerovať, ale zase je pre nich dôležitejší vzhľad.

FOTO: Čo s tetovaním po rozchode? Navštívte majstrov kamufláže

Žiarlivosť
Ženy a žiarlivosť - to je téma sama o sebe. Je však jedným z popredných príčin kopačiek. Nežnému pohlaviu často stačí vlastná predstavivosť, aby sa láska nepekne naštrbila a ak sa pridá aj pádny dôvod na žiarlivosť, o to horšie.

Škandalózne vzťahy, ktoré zmenia váš pohľad na rozvody

Nedôvera
Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy bývajú vo vzťahu tými emotívnejšími. To je aj dôvod, že si v sebe intenzívnejšie uchovávajú hádky, krízy a rôzne naštrbenia vzťahu. Pokiaľ je výsledkom dlhodobý pocit nedôvery, mnohé ženy zakročia naozaj rázne. Radšej rozchod ako neplnohodnotný vzťah.

Peniaze
Peniaze v rebríčku dôvodov na kopačky nemôžu chýbať - a nie je to vždy len o zlatokopkách. Tie sa rozhodnú hneď na začiatku, či je peňaženka dosť plná alebo nie, no financie sú klincom do rakvy aj pre dlhodobé páry. Hádky o výdavkoch, neschopnosť sporenia, výčitky kvôli míňaniu... Toto všetko je pre ženy jedným z dôvodov, prečo vzťah ukončiť.

Služba, ktorá vám dá slobodu: Vaša bývalka navždy zmizne

Stereotyp
A ako sa ešte zhoduje nežné pohlavie - iskra musí byť! Ak úplne vyprchá a partnerstvo funguje len na báze stereotypu, nebude to trvať večne. Jednému alebo druhému to začne vadiť, pričom prieskumy odhaľujú, že sú to skôr ženy, ktoré sa stereotypu vzoprú. Chcú prežívať skutočnú lásku a nielen jej napodobeninu, preto sú ochotné ísť ju hľadať inam. Nech už trval predchádzajúci vzťah akokoľvek dlho.

DISKUSIA
26.8. 2019 15:00
Diskusia