MENU
Menu

Sex a flirt 3 vlastnosti, ktoré má mať ideálny chlap: Tak čo, máte ich?

Každá žena je iná, a tak má aj každá inak nastavený ideál u opačného pohlavia. Spomedzi všetkých očakávaných vlastností sa však niektoré opakujú tak často, až sa z nich stáva must-have žiadaného chlapa.

3 vlastnosti, ktoré má mať ideálny chlap: Tak čo, máte ich?
Na "požiadavky" súčasných žien v rozmedzí 21 až 54 rokov sa pozreli rovno dva zahraničné prieskumy. Spoločne vyspovedali tisícku žien, čo je slušná vzorka nato, aby sme mohli urobiť nejaké závery. Viete, čo u mužov označili za kľúčové?

Čo sa môžete naučiť od introvertov? Návod, ako si vylepšiť život

Asi nie je žiadnym prekvapením, že fyzický vzhľad nehral ani zďaleka tú najdôležitejšiu úlohu. Výška, svaly či zmysel pre štýl boli na chvoste požiadaviek a prím hralo niečo celkom iné. Charakter. Trojicou najčastejšie sa opakujúcich vlastností u ideálneho chlapa boli - spoľahlivosť, zmysel pre humor a schopnosť počúvať.

Čo urobíte ako prvé? Reakcia o vás veľa prezradí

Ženy pritom mali popísať muža, s ktorým by chceli vzťah, nielen rýchlu epizódku. Išlo o muža, s akým si chcú zakladať rodinu, starať sa oňho a žiť s ním bok po boku. Vyzerá to teda tak, že letia muži "správňaci", teda takí, na ktorých sa ženy vedia spoľahnúť, zasmejú sa s nimi, ale aj plnohodnotne porozprávajú.

Netreba sa však nechať pomýliť, ženy k tomuto charakterovému kombu vyžadujú aj dávku typickej mužnosti. Respondentky totiž ako ďalšie vyžadovali vášeň, športovú postavu a tiež schopnosť finančne zabezpečiť rodinu. Mysleli teda nielen na vlastnosti, ale tiež na vonkajšiu príťažlivosť a schopnosti do života.

10 tipov, ako sa stať pre ženu pánom dokonalým

Ideál chlapa je teda jasný, ale dobrá správa nakoniec. Ženy vedia, že dokonalosť neexistuje, a tak nehľadajú všetko v jednom. Snažia sa nájsť takého partnera, ktorý im sadne aj so svojimi nedokonalosťami, pretože aj ony samy majú svoje muchy... A vedia o tom.

Autor: ling
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
30.10. 2019 20:00
Diskusia