MENU
Menu

Sex a flirt 10 vecí, ktoré (ne)urobiť, keď jej prídete na neveru

Bolo by krásne, ak by vzťahy dokonalo fungovali. Je tu ale veľké ALE. My ľudia nie sme dokonalí, a tak sa v nejednom vzťahu pritrafí nevera. Sklamala vás týmto spôsobom práve vaša partnerka?

10 vecí, ktoré (ne)urobiť, keď jej prídete na neveru
Prísť jej na neveru, prípadne ju rovno načapať, je poriadna facka. Ak ste to nečakali, napadnúť vám môžu rôzne reakcie, ale radšej sa nadýchnite a vydýchnite, a konajte až potom.

Nezložte sa
Netvrdíme, že sa to má zaobísť bez kriku a hádok - to by zvládol len málokto-, ale nezosypte sa úplne. Psychický kolaps je jednak veľmi nezdravý a jednak za to neverná žena nestojí.

Päť druhov nevery, ktoré sú ženy schopné urobiť

Nevracajte jej to nasilu
Ako ty mne, tak ja tebe? Toto heslo možno niekedy dáva zmysel, ale v prípade nevery sa vám môže škaredo vypomstiť. Verte či nie, ubližovanie nasilu sa aj tak ako bumerang vráti a bude vám z toho nanič.

Neurovnávajte to nasilu
Ani nasilu vracať, ani nasilu urovnávať. Lepšie povedané - nesiľte vôbec nič. Riešenie sa nájde a rany prebolia len vtedy, ak tomu dáte aj nejaký čas a veci sa v hlave uležia. Nielen vám, ale aj jej.

Neponáhľajte sa pri zmierovaní
Je jasné, že by ste všetko chceli tak, ako bolo, ale nemáte čarovný prútik. Stalo sa a treba tým prejsť, aby sa veci vyjasnili. Na odpustenie máte dosť času, zatiaľ jej vinu nechajte trochu "vyžrať".

Pozície, ktoré ženy milujú pri nevere

Nerobte zo seba chúďatko
Neverná žena - to je poriadna rana, ale nejaký dôvod na to mala. Skúste ho spoločne nájsť a nerobte zo seba ublížené chúďa. Je to kruté, ale vo väčšine prípadov sa nájde časť viny aj na druhej strane.

Nedajte na ostatných, ale na seba
Z okolia sa ku vám bude valiť kopa rád, čo teraz robiť. V žiadnom prípade nenechajte rozhodnúť iných, ale seba. Chcete to ukončiť? Chcete jej dať druhú šancu? Nenechajte si do toho kecať a robte, ako vám káže vaše vnútro.

Nemávnite rukou nad odbornou pomocou
V mnohých prípadoch môže pomôcť aj odborník. Partnerská poradňa tu nie je iba na parádu, ale funguje ako nestranný pozorovateľ vašich problémov. Ak si neviete poradiť sami, ale chcete to zachrániť, táto možnosť je presne pre vás.

Má milenca? Telo ju prezradí

Nezaťahujte do toho deti
Ak sú vo vašom vzťahu deti, úplne ich z toho vynechajte. Tie sú v tom nevinne a nemali by byť zasiahnuté bojom rodičov. Zbytočne by im to teraz aj do budúcna ublížilo.

Nerobte z toho fatálne závery
Hoci vám do života prišla nevera, nerobte z toho fatálne závery pre svoj život. Nie všetky ženy sú také, vzťahy môžu byť aj šťastné a dokonca ani ona sama nie je úplný diabol. Ako sme už vraveli, treba na to čas a nedovoľte, aby sa z nevery stala doživotná rana vo vašom vnútri.

Netvárte sa, že nič
A na záver - rozhodne sa netvárte, že sa nič nestalo. Stalo a niečo to znamená. Buď vám vzťah za to stojí a zistíte, kde je problém, alebo to pojmete ako dôvod na koniec. Je to na vás.

DISKUSIA
16.10. 2019 22:00
Diskusia