MENU
Menu

Sex a flirt 10 tvrdých znamení, že je nespokojná so sexom. Pozor, aby neušla k inému

Ktorý chlap by nechcel byť pre svoju partnerku tým najlepším milencom? Ak ste práve sklopili oči a premýšľate, či je tá vaša dostatočne spokojná, zrejme je niekde zádrhel.

10 tvrdých znamení, že je nespokojná so sexom. Pozor, aby neušla k inému
Nenechajte sa odbiť jej reakciou v štýle "všetko je v pohode", ak máte podozrenie. Pozrite sa na svoj spoločný sexuálny život ešte detailnejšie a možno nájdete jasné znamenia. A čo potom? Predsa snaha o zlepšenie!

Vždy pripravený: Keď dôjde lubrikant, použite jednu z nasledujúcich náhrad

Nechce sex. Dlhodobo
Pokiaľ sa partnerka dlhodobo vyhovára na nechuť, bolesť hlavy či nedostatok času, treba spozornieť. Chvíľu to môže byť prechodné obdobie, ale neustále odmietanie vašej snahy značí čosi iné. Rýchlo niečo vymyslite, aby nestratila záujem úplne.

Nesexuje, ale masturbuje
Ak sa v spoločnej posteli k ničom nemá, ale viete, že sama sebe si to dopraje, netreba zdĺhavo lúštiť, čo to znamená. Radšej zistite, v čom je jej ruka lepšia ako vaše dve.

Čo ženy chcú, aby im muži robili viac v posteli

Nerieši svoj orgazmus
Sex máte, ale bez jej vyvrcholenia a navyše ju to vôbec netrápi? Dajte si načas a naštudujte si, čo a kde na jej tele lepšie "poškádliť". Vaša snaha to iste razom oživí.

Vždy preberá iniciatívu
Ženy, ktoré sú v posteli dominantné, sú sexi, ale nič netreba preháňať. Ak je to zakaždým ona, kto zvolí polohu a oboch vás dovedie k vyvrcholeniu, asi s vašimi schopnosťami nebude tak úplne spokojná.

Myšlienkami je mimo
Pri sexe víri v hlave množstvo vecí, no nemali by zatieniť zážitok. Ak ste si u partnerky všimli, že je pri tom duchom neprítomná, treba ju vrátiť späť do reality. Prevezmite kontrolu a ukážte jej, že viete, ako ju upútať.

Pozície orálu, ktoré by mal každý chlap v živote zažiť

Stále samé rýchlovky
Pokiaľ niekomu niečo nevyhovuje, chce to mať rýchlo za sebou. Preto neprehliadajte ani to, ak vaša milá vyžaduje len a len rýchlovky. Nejde o chúťky, ale o skrátenie vášho spoločného času v posteli.

Žiadne maznanie po tom
Čerešničkou na torte býva záverečné maznanie, ktoré môže byť aj pochvaľovaním predvedeného výkonu. Ak ale žena dlhodobo nestojí o pritúlenie sa, sex asi nebol taký uspokojujúci, ako ste si mysleli.

Kritizuje mimo postele
Ženy sú tvory kritické, ale odtiaľ potiaľ. Prehnaná miera kritiky na vašu hlavu môže byť prezlečená nespokojnosť. Napríklad s vaším spoločným sexuálnym životom.

Narážky na iné páry
Ak žena vyslovene poukazuje na iné páry a ešte aj vyťahuje pikošky z ich intímneho života, buďte na pozore. Nepomýľte si to so sexi rečami a radšej pouvažujte, či nechce niečo naznačiť

Zapaľujú sa jej lýtka
Na záver to najtvrdšie znamenie, ku ktorému ani nemusí dôjsť, ak veci napravíte včas. Žena nespokojná s "domácim" sexom ľahšie podľahne čaru sexu niekde inde. Preto nedovoľte, aby sa jej zapaľovali lýtka a posnažte sa jej dať všetko, po čom jej libido túži.

DISKUSIA
11.10. 2019 19:00
Diskusia