Najrýchlejší prechod naolejovanou kladinou

Predstavte si namazané drevo, po ktorom musíte prebehnúť na druhú stranu. 99 percent adeptov neuspeje. Skončí s rozrazenými ústami, vybitými zubami, natrhnutou hrádzou, jednoducho spadnú ako hnilé hrušky. Sú vak aj rekordéri. Aktuálnym hrdinom je Antonio Papa, Talian, ktorý sa dokázal prekĺznuť z jednej strany na druhú za 3,09 sekundy.

Najpotetovanejší muž všetkých čias

Je to skutočne rekordér. Luck Diamond má potetované kompletne celé telo. Áno, nenájdete na ňom biele miesta. Je tak potetovaný, že ani neuhádnete, akej farby pokožky bol pôvodne. Je chodiaca pouličná atrakcia a zároveň najpotetovanejší muž na svete. Nikto do seba nedokázal dostať viac atramentu, ako on.

Najviac tunelov v tvári

James Goss z Veľkej Británie je skutočný unikát. Do povedomia a Guinnessovej knihy rekordov sa dostal ako najprevŕtanejší muž na svete. Nuž, tento pán, keď si chce dať dobrú polievku, tak sa musí najprv uistiť, či má všetky otvory v tvári dobre uzatvorené. Pretože po ich vybratí vyzerá ako človek, ktorému spravili z tváre rešeto. Predierovaný na maximum. Okúsil jednoducho hranice, kedy tvár dokáže ešte držať spolu.

Najviac mandlí skonzumovaných za minútu

Nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Aj milovníci mandlí majú problém dostať sa vôbec na polovičnú hodnotu, ktorou sa Leah Shutkever prebojoval do Guinnessovej knihy rekordov. Za jednu minútu dokázal do seba vpratať 40 mandlí. Ak sa vám to zdá málo a máte pocit, že je to rekord pre malé deti, tak si to pokojne vyskúšajte. Stopy a balíček mandlí je to, čo k tomu potrebujete. Už pri piatom oriešku zistíte, že to naozaj nie je vôbec jednoduché a Leah Shutkever si právom zaslúži poklonu.

Najdlhší prechod po Lego kockách

Ťažko povedať, či je toto rekord o zábave, alebo o BDSM. Pretože ak už niekto stúpil na kocku Lega bosou nohou, vie, že aj žeravé uhlíky sú oproti tomu prechádzka ružovou záhradou. Avšak 20. novembra toho roku, Kevin Strahle, prezývaný ako Beštia z Los Angeles, prekonal rekord v tom, ako dlho dokáže stúpať po koberci z Lega. Dokázal prejsť 3 886,2 metra. Išlo samozrejme o prechádzku tam a späť, no je jasné, že na túto vzdialenosť mu ostali bolestné spomienky.