Carl Newton Mahan
Tak presne tento chalan si získal neslávny titul najmladšieho známeho vraha v americkej histórii. A vo veku šesť rokov bol aj najmladším obžalovaným a odsúdeným potom, ako odpravil svojho niekdajšieho kamaráta Cecila Van Hoosena. Spor sa začal aj skončil 18. mája 1929. Mladí chalani si skočili do vlasov, pretože obaja chceli odniesť starý šrot a zinkasovať províziu. Cecil udrel Carla do tváre a ten sa rozbehol domov. Nešiel žalovať, ale zobral brokovnicu a konkurenta jednoducho odpravil.

Amarjeet Sada

 Mal sedem rokov, keď ochutnal, aké je to zabiť človeka. Svoje chúťky si však odbavoval na mladších a zraniteľných. Najprv zabil svoju osemmesačnú sestru a šesťmesačného bratranca. To mu prešlo, pretože rodičia mu pomohli zločin zakryť a ostatní to považovali za rodinnú záležitosť. Keď mal osem, písal sa rok 2007 a zabil susedovu šesťmesačnú dcéru. Vzal ju opatrovateľke, uškrtil a hlavu jej rozbil kameňom. To už sa do vecí obula polícia a Sada bol odsúdený ako najmladší vrah v Indii.

Carroll Cole

 Je príkladom toho, že kto skoro začína, veľa toho stihne. Rodák z Iowy začal svoju vražednú sériu ako osemročný. Pomstil svoju sestru, na ktorú si zasadol spolužiak, a utopil ho v jazere. Uhral to na nehodu. Ako tínedžer spáchal niekoľko drobných trestných činov, neskôr ho pre krádeže prepustili z armády. V roku 1960 napadol pár v zaparkovanom aute kvôli krádeži. V nasledujúcich rokoch sa pokúsil uškrtiť značný počet žien, no až v novembri 1980 ho polícia zadržala za uškrtenie troch žien v Texase. Tomu sa povie vražedná kariéra.

Christian Romero

 Synáčik na pohľadanie. Keď mal osem rokov, zobral si pušku a odpravil rodinného priateľa Tima Romana v jeho dome, kde si prenajímal izbu. Potom sa vybral do izby svojho otca prehnal mu olovo hlavou. V roku 2009 uznali Romera z vraždy z nedbanlivosti vo veci Romana, no za smrť otca nepykal, hoci indície naznačujú, že to bola úkladná vražda. Nakoniec ho v roku 2015 prepustili na slobodu. Ktovie, čo sa o jeho výčinoch dozvieme v budúcnosti. Veď má ešte celý zločinecký život pred sebou. Má len 21 rokov.

Cayetano Santos

 GodinoSériový vrah a podpaľač z argentínskeho Buenos Aires, ktorý začal svoju vražednú misiu ako sedemročný. Zabil kameňom dvojročné dieťa a nechal ho v priekope. Pre nízky vek ho policajti prepustili, ale zjavne vedel čo robí. Vraždenie mu zachutilo. Už o rok neskôr vypustil život z trojročného dievčaťa až do šestnástich rokov sa zameriaval na ročníky od dvoch do trinásť rokov a zoznam jeho obetí je naozaj široký. Polícia ho konečne dolapila roku 1913, no už o rok nato mal samotku, keďže sa pokúsil vo väzení zabiť niekoľkých väzňov. Nakoniec v roku 1944 zomrel v cele.