Nicolas Cage - kostra dinosaura
Ak ste niekedy snívali o vlastnej kostre dinosaura, ste na tom podobne ako Nicolas Cage. Ten ju dokonca aj kúpil (a v aukcii porazil i Leonarda DiCapria), no investícia takmer 300-tisíc sa mu nevyplatila. Časom sa odhalilo, že nález bol kradnutý a musel ho vrátiť.

Katy Perry - lístok do vesmíru
Keď speváčka randila s Russellom Brandom, vymyslela na jeho narodeniny naozaj kuriózny darček. Za 200-tisíc mu kúpila lístok do vesmíru spoločnosti Virgin Galactic. Čo je s darčekom po ich rozchode, nik nevie.

Ashton Kutcher - lístok do vesmíru
Rovnako ako Katy Perry, aj Ashton Kutcher sa chytil možnosti letieť do vesmíru. Lístok kúpil sám pre seba a mal by byť 500-tým pasažierom. Ani jemu určite 200-tisíc dolárov za nákup chýbať nebude.

Mariah Carey a Nick Cannon - špeciálna izba
Nie je ničím nezvyčajným, že celebrity sa poriadne buchnú po vrecku kvôli svojim deťom. Napríklad taká Mariah Carey s dnes už bývalým manželom investovali do miestnosti plnej sladkostí. Doslova rozprávková izba prepchatá všetkými možnými lízankami, cukríkmi či čokoládou bola súčasťou ich Vianoc.

Kelly Rowland - detská vaňa
Tomu sa povie kamoška! Speváčka Kelly Rowland nechýbala na tzv. baby shower pre Beyoncé a doniesla jej netradičný darček. Pre prvorodenú Blue Ivy kúpila detskú vaňu vykladanú Swarovskeho kameňmi v hodnote cez päťtisíc dolárov.

Paris Hilton - psia vila
A kým jedni míňajú na svoje deti, iní zas na svoje psy. Taká Paris Hilton zabezpečila svojich malých miláčikov vlastnou vilou, ktorá má takmer 30 metrov štvorcových, dve poschodia, dizajnový nábytok i balkón. Vyšlo ju to na 325-tisíc dolárov.

Kim Basinger - mesto
Bolo to ešte v roku 1989, kedy herečka Kim Basinger kúpila malé mestečko v štáte Georgia. Bez 250-tich árov kúpila celý pozemok Braseltownu a vysolila slušných 20 miliónov. Jej zámer vystavať tam turistické miesto a filmové štúdio však nevyšiel a hviezda pri bankrote prišla aj túto kúpu.

Tamara Ecclestone - vaňa
Dedička bohatého Bernieho Ecclestonea dobre vie, že má z čoho míňať. Viac ako jeden milión dolárov dala len za vaňu, ktorá je obložená diamantmi. Vraj to bola dobrá investícia, lebo sa často kúpe.

Beyoncé - zlaté legíny
Hviezda hudobných pódií, Beyoncé, sa nezdráhala vyplatiť tučný šek za legíny. Boli zo zlata, samozrejme, značkové a kvôli jednému vystúpeniu za ne dala 100-tisíc!

Lady Gaga - stroj proti duchom
Pamätáte si film Krotitelia duchov? Tak Lady Gaga sa nechala inšpirovať a zaplatila 50-tisíc za podobný stroj na monitorovanie duchov. Chcela si tak zaistiť lepšie prostredie okolo seba pri cestovaní za vystúpeniami.