Menu
zdroj: Erocurves/carlacrouz
Carla Crouz.

Sexy Pipka Carla Crouz: Žiadnej pikantnej ponuke nepovie nie

Máte radi ženy, ktoré sú otvorené poznávaniu ich tela? Určite teda neohrdnete bohatým menu, ktoré ponúka Carla Crouz. Mladá, šťavnatá bruneta, ktorá sa na vrchol svojho remesla nedostala zadarmo.

Miluje otvorenosť a sex
 
Keď sa povie tridsiatnička, tak to je presne ten správny vek, kedy už žena vie čo chce a súčasne vie, čo dokáže mužovi jej telo ponúknuť. Už to nie je žiadna naivná slečna, ktorá sa s vlastným aj mužským pohlavím iba zoznamuje.  Je to žena, ktorá si už prešla obdobím skúšania a dnes ide na istotu. Kariéra Carly Crouz sa začala v Maďarsku. No jej domovom kde jej zakotvilo srdce je Latinská Amerika.

Možno to tak ctila vždy, pretože má isté latino črty. A hoci nepozná svoj rodokmeň, cíti, že práve sem ju srdce ťahalo. Preto keď sa jej naskytla možnosť odísť na dovolenku južnejšie, okamžite ju využila. A dnes má dva domovy. Pritom v oboch je pracovne vyťažená. Pretože latino svet je doslova hladný po kráskach s plnými prsiami a európskym šarmom.

Vyskúšala si najdivokejšie scény


To, či je nymfomanka sama nevie. Ako priznala v pikantnom rozhovore, nevie si predstaviť, že by sex nebol súčasťou jej žiovta. V celibáte vydržala maximálne týždeň a spomína, že vtedy vybila množstvo bateriek vo svojich hračkách. Našťastie jej uspokojenie prináša aj práca. Jej telo je ako poriadne namazaná mašina. Lubrikant nepotrebuje, stačí jej, keď okolo seba vidí vzrušených mužov a sama o sebe hovorí, že vtedy je ako vodovodná cisterna.

Už podľa vyjadrení je zjavné, že toto nie je nežné dievčatko, ktoré potrebuje k životu romantiku, sviečky a dlhé dvorenie. Ona má radšej veci z mosta do prosta a nechce byť verná. Pretože sex je pre ňu ako cestovanie. Čím viac spoznávaš, tým viac chceš spoznať. U nej to teda platí aj na mužov.
 
Mini séria sexu

Bavia ju nielen jednoduché zápletky, ale aj dlhodobejšie sexuálne aférky. Samozrejme, že fotografuje, točí porno scény, ale páčia sa jej aj minisérie na jej tele. Jej produkciu síce nepreberá Netflix, ale pár sérií sexu pre dospelých má za sebou. Ako sama hovorí, je to ako život. Každý deň má svoje pokračovanie. A sex nikdy neprejde do rutiny, ak máte trochu fantázie, štipku hravosti a dostatok partnerov. Nie je to žena, ku ktorej sa chcete viazať, ale zamilovanie hrozí na prvé vniknutie.