Objavte skryté miesta niže pása
Ľudské telo nie je len o funkčnosti. Napríklad taký penis má rozmnožovaciu aj vylučovaciu funkciu, ale prináša značnú rozkoš, ktorú si môžete užiť. Tak je to aj s inými orgánmi. Bola by preto škoda nevyužiť ich potenciál. Sexuologička Susan Milsteinová pritom hovorí, že muži by mali opustiť predstavu, že penis im vie priniesť najviac potešenia. Je to podľa nej, a mužov, ktorí to skúsili, úplne iný orgán. Prostata.

Skúste len vonkajšiu masáž
Malým problémom pri postate je postavenie. Je prístupná hlavne cez konečník, ale nielen ten. Preto v začiatkoch spoznávania nových rozmerov orgazmu môžete skúsiť jej vonkajšiu stimuláciu. To v praxi znamená, že počas masturbácie alebo sexu začnete s jemnou masážou hrádze. Teda miesta medzi koreňom penisu a konečníkom. V kombinácii s bežným stimulovaním, ktoré poznáte, zažijete úplne iné vyvrcholenie.

Priama masáž
Veľmi vám môže pomôcť aj priama stimulácia prostaty cez konečník. Ak na ňu narazíte, okamžite pochopíte, že ste na správnom mieste. Mnoho mužov dosiahlo lepší orgazmus len čo v závere masturbácie cez konečník pritlačili práve na prostatu, povestný mužská G bod.

Plnohodnotná rozkoš z inej strany
V pokročilejšej etape zbližovania sa s prostatou môžete pri dráždení penis úplne vynechať. Mnoho mužov zažilo orgazmus čisto len vďaka  dráždeniu prostaty a orgazmickú explóziu označujú za úplne iný zážitok. Ten akoby prichádzal priamo z ich útrob. Za skúšku to stojí. Pochopíte, že nielen ženy, ale aj muži dokážu zažiť viacero druhov orgazmu.

Skúste vibrácie
Stačí sa poohliadnuť po internete a zistíte, že na svete je už mnoho vibrátorov určených špeciálne mužom. Práve na dráždenie prostaty. Či už pomocou manuálnej stimulácie alebo pomocou vibrácií. Ideálny na hry o samote, ale pokojne aj s partnerkou. Žijeme v liberálnej spoločnosti a prečo by mali mať vibrátor v nočnom stolíku len ženy? Môžeme mať aj my.

Dýchajte
Penis, prostata a dych. Trojka dokonalého orgazmu. V momente, ak to na vás ide, nezadržiavajte dych, ale snažte sa nadychovať pomaly a hlboko. V tomto rytme pokračujete aj počas vrcholných chvíľ. To, čo prežijete bude diametrálne odlišné od pocitov, keď zadržíte dych.