Aká to bude trojka?

Mnoho chlapov by z prvej očakávalo, že si ženy žiadajú ďalšieho chlapa. Nie vždy je to však pravda. Ženy neraz chcú skúsiť trojku so ženou, čo sa môže zdať akoby vám samé od seba plnili sen. Avšak pozor, netreba to vnímať ako pozvanie do inej. Ženy si obvykle chcú užiť nové poznanie len za vašej asistencie. To znamená dotyky, predohra, vytváranie atmosféry a nie že sa ich zmocníte akoby boli pre vás pripravené švédske stoly. Preto je potrebné si dobre vydiskutovať, čo žena očakáva, a nerysovať si v hlave vlastné scenáre.

Stanovte si hranice možného

Experti radia hlavne mužom, aby nebránili žene skúsiť niekoho tretieho, ale dopredu si samozrejme treba určiť hranice. Najviac problémov totiž nastáva, ak sa nechajú veci na náhodu a ten druhý zájde ďalej ako by ten prvý očakával. Stanovte si hranice, dotyky, aj to, ako trojku ukončíte a či ju plánujete opakovať, alebo ide len o jednorazovú skúsenosť. Lepšie je vedieť veci dopredu, ako potom hasiť požiar nepochopenia.

Nový muž do partie?

Prirodzene mnoho žien sníva aj o dvoch mužoch a tu je nutné, aby ste takýto zážitok kompenzovali aj vlastnými túžbami. Preto je možno lepšie vybrať si dvojicu a v prípade záujmu pokračovať výmenou. Prečo je to lepšie? V takomto prípade si ani jeden nemá tomu druhému čo vyčítať. Naopak, ak bude presilovka dvaja na jednu alebo jedného, už je pozornosť zamierená omnoho viac k žiarlivosti. Z trojky štvorka? Prečo nie! Menej stresu a každý bude spokojný.

Nesnažte sa byť hrdinom

Pred každým novým človekom máme tendenciu napínať svaly. Úplne na tento scenár zabudnite. Pretože tým si akurát pokazíte zážitok a môžete pochovať aj erekciu. Tu je overený scenár: Venujte sa svojej polovičke a tretieho do partie vnímajte iba ako obohatenie vášho spoločného vzrušenia. Žena sa v trojke musí cítiť ako stredobod pozornosti a vy ste ten, ktorý jej to zaručí. Ďalší muž alebo žena musia byť len doplnkom vašej spoločnej rozkoše. V opačnom prípade môžete od nepríjemnej skúsenosti prejsť pokojne aj k rozchodu. Aj tak môže skončiť trojka, ktorú ako chlap nezvládnete.