Mačička
Parádna poloha, ktorú oceníte pre jej hravosť a partnerka pre jej orgazmický potenciál. Pritom nejde o nič zložité a v tejto polohe dosiahnu vyvrcholenie aj ženy, ktorým to v misionárovi jednoducho nejde. Čo je tajomstvom. Namiesto klasického zbíjačkového postupu hore a dole pridajte aj trochu krúženia bokmi. Zo strany na stranu a aj takáto malá zmena rytmu zrazu bude znamenať, že si užijete príjemné maznanie a partnerka lepšie vyvrcholenie. Pritom stačila len štipka inovácie.

Ležiaca jazdkyňa
Opäť niečo nové, zaujímavé a dobrodružné. Nechajte partnerku, aby sa na vás vyštverala a pritiahnite si ju na hruď. Je to pozícia, v ktorej teda bude na vás jazdiť a rytmus určovať pomocou kmitov zadočkom, ale bude vo vašom objatí. Môžete ju láskať, bozkávať sa, alebo si eroticky pozerať do očí. V tejto pozícii je zosilnený prítlak na klitoris, čoho výsledkom je, že partnerke bude omnoho lepšie. A príde to omnoho rýchlejšie.

Anjelik
Málokto skúša túto polohu, pretože obvykle ostaneme pri klasike odzadu. Skúste však niečo, čo ste ešte neskúšali. Potlačte ju kúsok dopredu, aby namiesto na dlaniach klesla na predlaktia. Nohy tak nebude mať v pravom uhle, ale zadoček bude omnoho nižšie a nohy ostanú v pozícii akoby otvorených krídel. Skvelé je to, že v tejto pozícii vďaka nižšej polohe na rukách vydrží omnoho dlhšie a užije si aj viac slasti.

Double decker
Názov prepožičaný od anglického autobusu, ale vy môžete v pozícii dosiahnuť cestu okolo sveta. Je to poloha pre divoký sex, prípadne aj tvrdší. Keď partnerku vtiahnete na seba chrbtom, ona sa rozkročí a vy sa do nej pustíte pekne natvrdo. Pritom na vás leží, opiera sa chrbtom a vy jej môžete dráždiť bradavky, alebo jej aj stlačiť mierne krk, ak to máte v rámci tvrdších hier radi. Je to novinka, ktorá rozhodne obohatí bežný polohový štandard.