Keď hlava pretlačí penis

Nejde o žiadnu poruchu erekcie. Jednoducho aj v mladosti sa stáva, že ak dá dole partnerka nohavičky, tak vám od samého vzrušenia a hlavne zodpovednosti akosi poklesne para v turbíne. Strata tlaku je najčastejšie vyvolaná stresom, že neviete, čo robiť, ako na ňu a či to bude robiť presne tak, ako sa vám to bude páčiť. Jednoducho ste si do hlavy pustili chrobáka pochybnosti, ktorý nahlodá vaše rozhodnutie na milovanie. Preto je prvou pomocou zamaskovať pokles a začať sa venovať jej telu orálne. Získavate tak čas na návrat vzrušenia.

Skúste to jemne

Niekedy sa mužom stáva, že žena je na nich príliš akčná. Vrhne sa na ich telo a zrazu cítia, že je prestávajú stíhať. Vtedy je však na mieste ubrať paru a prevziať iniciatívu. Pretože aj nahá žena môže robiť veci, ktoré vás práve nevzrušujú. Keď to začnete pociťovať, zmeňte kurz skôr ako ochabnete. Prevezmite opraty a začnite robiť presne to, čo vám opäť rozpáli telo nadšením.

Nesnažte sa prekonávať vlastné limity

Nezabudnite, že penis nie je jediný nástroj, ktorý môžete použiť na uspokojenie ženy. Máte predsa aj prsty a rovnako jazyk. Ak náhodou klesá vaše vzrušenie, tak môžete to jej udržiavať orálne, aj ručne - stručne. Pritom si môžete masírovať penis a nechať svoju myseľ tešiť sa z jej nahého tela. Väčšina zlyhaní u mladých mužov je spôsobená práve stresom. Preto to skúste naštartovať upokojením, dráždením partnerky a masážou penisu sami. Pretože ak vás bude chcieť priviesť k pevnosti partnerka, môže sa dostaviť opakovaný stres z toho, že nevstávate príliš rýchlo. Radšej sa venujte jej rozmaznávaniu a vráťte sa do hry vlastnou rukou. Uvidíte, že stoporenie vám dodá opäť guráž pokračovať naplno.

Pri podvádzaní

Štatistiky ukazujú jasne. Omnoho viac mužov zlyhá vtedy, ak sa o sex pokúsia v mileneckom pomere. Čo sa to deje? Nie že by im zlyhával penis vďaka preťaženiu, ale za celým mimopartnerským stykom je tak trochu podvod, klamstvo a výčitky svedomia. Aj keď podvedomé. No a práve tie sa vedia ukázať v tej najmenej vhodnej chvíli. Preto najlepším receptom ako nezlyhávať je rozhodnúť sa, že budete vždy len s tou partnerkou, ktorú milujete. Pomôže vám to nezlyhávať.