Niektoré slová, gestá a situácie dokážu na počkanie vyvolať stav nadržanosti. A podobne to majú aj ženy. Stačí iba vedieť, ako postupovať.

Každá žena nie je iná
Jasné že má iné telo, správanie, oči, jednoducho každá je originál. Niektoré veci však majú spoločné a nemyslíme tým napríklad len záujem v romantických seriáloch. Rovnako ako mužov možno aj ženy rozdeliť na skupiny, ktoré dokážu vzrušiť na počkanie spoločné postupy. Veď to poznáte sami, čo s vami robia vysoké podpätky alebo baby s copíkom. A tak je to aj u žien.

Novinky v spálni
Ženy sú na novinky ako osy. Nová kabelka, nové plavky, šaty z novej kolekcie im rozbúchajú srdce a vám prevetrajú peňaženku. Ale rovnaké vzrušenie v nich vyvolá aj novinka v oblasti postele. Nové kostýmy, situácie, hry, erotické hračky, alebo napríklad len čokoláda na tele. Skúste prísť s inováciou a jej telo okamžite pozitívne zareaguje. Pretože „jazdiť“ s ňou niekoľko sezón v tej istej polohe skutočne nepredstavuje ideálny štartér vzrušenia.

Ranné mužstvo nie je erekcia
Ukázať žene rannú erekciu nie je teda práve ideálny návrh, ako ju naštartovať. Spravte to inak. vylezte ako prvý spod paplóna. Dajte si sprchu, použite dobrý sprchový gél a pritúľte sa k nej. Ranná vôňa osprchovaného chlapa je niečo, čo ženy vzruší viac ako teplá káva a croissanty.

Potešenie z nej samej
Ženy vo všeobecnosti vzrušuje obdiv. Takže jej ho dajte a ona sa roztopí. Práve pocit nedokonalosti a strata sebadôvery mnoho žien dokonca vedie k tomu, že nemajú záujem o sex. Naopak pozornosť, že si partnerku všímate, oceníte jej telo, výzor, vôňu, hebkú pokožku, to všetko sú stimuly, cez ktoré jej začne brnieť klitoris. Všímavosť zo strany chlapa a komplimenty už neraz presvedčili do postele aj ženu, ktorá bola rozhodnutá ostať ten večer nedotknutou.

Buďte chlap, a nie rohožka
Pozor, mnohé ženy nevzrušuje muž, ktorý im napíše desať správ denne. Je skupina žien, ktoré takéto typy nemajú rady a začne ich vzrušovať až chvíľa, keď sa odmlčíte. Zrazu majú pocit, že vás chcú a samé musia vyvinúť aktivitu. Vzrušuje ich pocit, že vás chcú uloviť a vy budete ich korisťou. Ak sa im budete predkladať ako rohožka, skončíte v tom najlepšom prípade len ako kamarát bez vzrušenia. A to ste nechceli.