A niekedy je to tak, ako zadelí nežnejšia polovička a basta! Chcete dôkaz? Ten ešte stále koluje po internete.

Pred časom virtuálnym svetom doslova otriasol zoznam pravidiel pre neznámeho muža. Spísala mu ich jeho milá, ktorú by však mnohí nazvali celkom inak... A nie práve lichotivo. Svojmu partnerovi totiž vytýčila toľko zákazov a príkazov, až to prestáva pôsobiť ako láska, ale skôr pripomína väzenie.

"Nesmieš mať žiadne telefónne číslo single ženy; nesmieš ich sledovať na sociálnych sieťach; nesmieš sa na single ženu ani pozrieť..." A to je len začiatok. Pravidiel je presne 22 a netýkajú sa len žien, ale aj priateľov, jeho voľného času či spoločnej romantiky. Áno, veru aj tam sa majú rozdávať presné rozkazy.

"Nesmieš sa stretávať s Keeganom, u neho doma ani nikde inde; nebudeš sa stretávať s priateľmi viac ako dvakrát týždenne; nikdy k nám neprivedieš Tylera, Noaha, Devena alebo Josha." Takto jasne to partnerka - kontrolórka zadelila a nevynechala ani to, že jej drahý nemôže piť, pokiaľ tam nie je ona. Au!

Zoznam, ktorý sa našiel v predanom aute a je dôkazom, že nie všade to funguje ako v romantickom filme, poriadne rozvíril debaty na internete. Niekto to považuje za chorobu, iní v tom vidia ženský skrat po partnerovej nevere, ďalší zase radia utekať. Tak či onak, slečna, ktorá riadky spísala, to mala premyslené. Jedným z bodov totiž bolo "nikdy sa na mňa za nič nenahneváš", takže jej polovička nemala šancu.