Prechádzky naostro

Skvelá hra aj pre zadané páry. Nie je nič erotizujúcejšie, ako keď sa vyberiete napríklad na prechádzku alebo na nákupy len tak naostro. Uvidíte, ako vás oboch dokáže vzrušiť, že partnerka pod šatami nemá žiadne bariéry. Stačí ju len pohladiť po zadku aj vo výťahu a ste priamo na najintímnejších miestach. Rovnako tak aj vy choďte s ňou bez bielizne. Potom je epizóda v skúšobnej kabínke rýchla a intenzívna. Alebo kdekoľvek inde. Využite túto možnosť, že vám skutočne nebude zima ani naostro.

Milovanie v „daždi“

Príbeh, ktorý nemusí byť len romantickou piesňou. Môže byť skutočnosťou, hlavne ak sa vyberiete napríklad na dovolenku. Pretože predsa len je trochu finančne náročné nechať si počas láskania aj intímnej hry pustenú sprchu. No na dovolenke nikto nepočíta litre vody a tak neváhajte využiť príležitosť na poriadne mokrý sex. Uvidíte, že ten sklz vo vode s mydlom prináša skvelé pocity uvoľnenia a úžasný zážitok. A dokonca si ho môžete dopriať aj v najväčšom teple a nevyjdete úplne spotení.


Masturbácia v sprche: Prečo by ste ju mali vyskúšať?

Skorý ranný sex

Leto je krásne práve tým, že má dlhé dni a skoré rána. Sex po svitaní vás nabudí endorfínmi aj príjemnou náladou. Navyše slnko vychádza omnoho skôr, ako potrebujete odísť z domu do práce. To je ideálny čas, kedy si viete s frajerkou dopriať chvíle rozkoše. Navyše pri otvorenom okne, pretože ráno je aj vzduch chladnejší a vy sa menej spotíte. Ranný sex pritom okorení váš intímny život, pretože nebýva ani zvykom, ani pravidlom.

Osviežovanie pri sexe

Ako ho dosiahnuť? Určite nie tým, že na seba necháte fúkať studený vietor z klimatizácie. Ale ide to aj inak. Vedierko s ľadom, šup k posteli. Pokojne môžete mať v ňom aj šampanské. No budete si kockami ľadu chodiť po tele a stimulovať nimi erotogénne zóny. Hra, ktoré je v lete skutočne dokonalá. Ak ste gurmán, môžete pridať aj zmrzlinu. Z partnerkinho tela bude chutiť úplne inak. Tak smelo ochutnávať.