Ešte lepšie však je, ak sa ukážete ako muž, ktorý vie byť aj v tomto smere inovatívny. Partnerku poteší dvojnásobne, že má doma nielen kvalitného ale aj kreatívneho milenca.

Tvárou v tvár
Ženy milujú pozíciu keď sú hore nielen preto, že si samé určujú, ako bude súlož prebiehať, ale aj preto, ako majú skvelý výhľad do vašej tváre. To ponúka aj pozícia tvárou v tvár. Jej prevedenie je jednoduché. Sadnete si na posteľ a opriete sa o jej čelo. Partnerka si na vás sadne tak, že vás môže chytiť za ramená, alebo sa rovnako chytiť čela postele. Pozerá vám do očí a môže vás aj bozkávať, zatiaľ čo jej zadoček nadskakuje nad vašim lonom. Malá zmena oproti klasickej jazdeckej pozícii, ale veľká zmena v prežívaní pocitov.

Šampanské
Poloha, ktorá je nenápadná, príjemná, doslova oddychová. Sedíte na stoličke alebo na lavici v saune a partnerka si na vás sadne. Je k vám otočená chrbtom, oprie sa o vlastné kolená a dosadne. Nesedí však priamo, v pozícii bude pripomínať náklon fľaše šampanského, ktorú chcete otvoriť. Všetko je na nej. Vy ju môžete držať za boky, alebo jej stimulovať bradavky. Obaja si užívate svoje pocity, až kým namiesto výstreku šampanského nepríde iný prejav radosti.

Baletka
Pre mnohé ženy je balet nesplneným snom. Ukážte jej, že pre vás môže byť baletkou na počkanie. Ostane v stojí a vy sa jemne podsuniete pod ňu, pričom jej chytíte nohu pod kolenom, zdvihnete a vniknete hlboko do nej. Stojí na jednej nohe ako baletka a vy si užívate krásne pocity. Poloha vhodná aj do situácií, v ktorých nemáte možnosť využiť posteľ ani sedenie.

Pavúk
Opäť ležíte na chrbte a partnerka sa k vám prikradne ako pavúčia žena. Nohy máte spolu, tentoraz ich roztiahne ona. Obkročí vás a nastokne sa na vaše mužstvo. Ona leží na vás, kmitá bokmi a vy sa môžete cítiť tak trochu ako ona, keď si idete na misionára. Máte k dispozícii jej tvár, krk aj prsia, ktorým môžete venovať pozornosť, zatiaľ, čo sa ona na vašom pohlaví sama obslúži. Je to skvelá pozícia aj po práci. Ak ste unavený, ale dobrý sex by vám dobre padol.