Menu
zdroj: Reddit/TrueCrime
a

Fotostory Rodičia, ktorí spáchali ohavné zločiny spolu s deťmi

Niektorí rodičia nielenže nedokázali vštepiť deťom dobré správanie, ale buď im pomohli alebo ich naverbovali na spáchanie hrozného činu.

a
Zdroj: Reddit/TrueCrime

Joan Shannonová

Keď sa David a Joan Shannonovci prisťahovali do Fayetteville v Severnej Karolíne, zdalo sa, že sú obyčajný pár. Oddaná manželka, ktorá vychováva štyri deti a profesionálny vojak. Ešte jedna vec ich spájala s inými rodinami - rebelskí tínedžeri. Joan mala dve dcéry z predchádzajúceho vzťahu, 17-ročnú Daisy a 15-ročnú Elizabeth, ktoré boli známe po celom meste ako párty dievčatá. Joan a David zapadli do nového prostredia a spriatelili sa s Jeffreym Wilsonom. Všetko sa zdalo v poriadku až do rána 23. júla 2002, keď Davida našli mŕtveho v posteli s dvoma strelnými ranami.

Joana hovorila o záhadnom votrelcovi, ktorý sa vlámal do domu a zastrelil manžela. Jej príbeh však padol, keď polícia dostala anonymný telefonát. Volajúci uviedol, že skutočnými vinníkmi sú Joan a jej dcéra Elizabeth. Netrvalo dlho a Elizabeth sa priznala, že matka ju prinútila zabiť Davida. Motív? Chcela byť s Wilsonom. Vyšetrovanie ukázalo, že Shannonovci praktizovali skupinový sex a vyrábali aj amatérsku pornografiu. Jeffrey bol jedným z ich najčastejších sexuálnych partnerov. Elizabeth výmenou za svedectvo odsúdili na 31,5 roka, Joan strávi zvyšok života vo väzení.