MENU
Menu
zdroj: Northfoto
Carmen Electra

Fotostory Oficiálny rebríček najhorších hercov: Koho by ste ešte pridali?

História cien Zlatých malín nie je veľmi bohatá, ale zato naozaj intenzívna. Začali sa rozdávať v roku 1980 a odvtedy si ku nim pričuchlo mnoho hviezd. Za tých pár desiatok rokov získali niektoré veľké množstvo nominácií za najhoršie hranie. Oficiálne im tak prischla nálepka zlej herečky či herca.

Sylvester Stallone (66)
Filmový Rocky Balboa a Rambo vie, aké dôležité je mať nadupané svaly, ak hráte akčného hrdinu. Vystúpené žily na rukách a nohách sú daňou za extrémne silové tréningy a možno aj za nejaké tie prostriedky na posilnenie svalov. Sylvester sa o nich raz vyjadril s veľkou dávkou irónie. „Ľudia sa pýtali, či mám kŕčové žily. Tak som si povedal, že ich zakryjem tetovačkami svojej ženy. Prv, než som si uvedomil, o čo ide, bol som samý obrázok.“
Zdroj: Profimedia

Sylvester Stallone: Milovaný aj nenávidený - taký je filmový Rocky. Na najhoršieho herca bol nominovaný 14-krát, nominácie za vedľajšie úlohy teraz necháme bokom. Jeho meno sa stalo dokonca tým, ktoré dostalo "ocenenie" najhoršieho herca dekády 90-tych rokov. Au.