Menu
zdroj: Erocurves/heatherstarlet
Heather Starlet.

Sexy Pipka Heather Starlet: Zrodená preto, aby robila radosť

S peknou, nahou a vnadnou ženou sa toho dá povystrájať naozaj mnoho. Čo sa týka Heather Starlet je to kráska z Ohia. Z mesta, ktoré nie je príliš známe ani príliš šik, aby sa v ňom dalo žiť na vysokej nohe. Napriek tomu po svete luxusu a peňazí Heather túžila. A túžby si nakoniec aj splnila.

Žena v spanilom znamení

Narodila sa v znamení leva. Aj bez znalostí astrológie každý vie, že ženy levice patria k skutočnej elite. Sú tými, ktoré jednoducho nenechávajú mužov chladnými. Pretože im robí dobre obdiv, ak sú obletované, obskakované, jednoducho sú v centre mužskej pozornosti. Heather Starlet je levicou v pravom zmysle slova. Zbožňuje pozornosti, darčeky, komplimenty a čím viac jej dávate, o to častejšie dá aj ona vám. A nie sú to len prázdne sľuby.

Roky skúseností bez známosti

Nemá už dvadsať, ale rozhodne nepatrí ani k vyslúžilým divám. Jej telo je ohybné ako prútik, prsia prirodzené dvojky a úsmevom vás vždy dokonale odzbrojí. Jej život je jedna veľká erotická párty. Na vrchol sa prehrýzla len vlastnými silami a talentom. Ale veľmi pritom zúbky necerila, skôr iba otvárala pusu. Pretože žene stačí využiť tri otvory lásky a dokáže vyhrať každú vojnu v mieri.  

V znamení hviezdy

Heather Starlet vždy túžila po sláve, po tom, že raz bude skutočnou celebritou. Niekde v hĺbke duše vždy cítila, že sa narodila ako hviezda. Cíti sa tak a svedčia o tom aj jej tetovania. Ktoré neobjavíte hneď na prvý pohľad, ale o to sú sofistikovanejšie. Bez toho, aby bola extra veľkou romantičkou ale priznáva, že hviezdy miluje. Rada je nimi obkolesená a tie svoje nosí za ľavým uchom, malú hviezdičku má vytetovanú aj na pravom boku a dokonca našli svoje miesto aj nad jej achylovkami. Nenápadné, vkusné, príjemne dokresľujúce jej charakter.

Čo sa týka ďalších ozdôb jej tela, nájdete jej ešte piercing v jazyku. Ten si práve muži nevedia vynachváliť. Pretože nie je viditeľný priamo, ale len čo si vezme partnera do úst, okamžite pochopí, že ozdoba vie byť aj vcelku príjemná erotická hračka. No a piercing v pupčeku vníma tiež s hravosťou.