Jennifer Kesseová pochádzala z Floridy a pracovala ako finančná analytička. V práci bývala aj do večera a 23. január 2006 pre ňu nebol výnimkou. Keď o šiestej popoludní odchádzala zo zamestnania, bola už tma. Zavolala svojmu otcovi, bezpečne dorazila domov a ešte o desiatej mala telefonát s priateľom Robom Allenom. Ani jeden z nich si nevšimol v jej hlase nič nezvyčajné.

24. januára sa stali dve zvláštne veci. Jennifer vždy buď zavolala alebo napísala priateľovi predtým, než odišla do práce. V to ráno ho ale nijakým spôsobom nekontaktovala. Rob jej počas dňa viackrát volal, ale všetky hovory mu presmerovalo rovno do odkazovej schránky. V ten deň sa Jennifer ani neukázala v práci napriek tomu, že mala naplánované dôležité stretnutie. Kolegov to znepokojilo, keďže bola mimoriadne spoľahlivou zamestnankyňou. Kontaktovali teda jej rodičov.

Jenniferini rodičia Joyce a Drew Kesseovci okamžite sadli do auta a vyrazili k dcérinmu bytu vzdialenému tri hodiny jazdy autom. Bola to jazda plná obáv. Keď vstúpili do Jenniferinho bytu, nenašli nič nezvyčajné. V sprche boli stále malé kaluže vody, vlhký uterák visel na vešiaku, v dreze bola šálka. Nič nenasvedčovalo tomu, že by ženu niekto prepadol v jej byte, skôr sa zdalo, že normálne odišla do práce.

Policajti teda po začatí vyšetrovania pracovali s hypotézou, že Jennifer niekto uniesol cestou k autu. Rodičov i priateľa ako podozrivých vylúčili, rovnako tak aj možnosť, že by opustila usporiadaný život a niekam ušla. Zamerali sa teda na vypočúvanie stavebných robotníkov v okolí. Bytový komplex, kde Jennifer žila, bol totiž zatiaľ dokončený len spolovice a okolo jej bytu sa motalo množstvo mužov. To však nika neviedlo.

26. januára prišiel zlom. Policajtom zavolal človek, ktorý videl reportáž o nezvestnej v televízii. Uviedol, že býva asi dva kilometre od Jenniferinho domu a že jej auto parkuje pred jeho bytovkou. Vyšetrovatelia ho preskúmali, ale nenašli nič podozrivé. Ukázalo sa však svetielko na konci tunela: záznam z bezpečnostnej kamery!

Tá snímala parkovisko pred bytovkou a zachytila muža, ktorý zaparkoval Jenniferino auto. Vzápätí sa ale dostavila obrovská frustrácia. Kamera totiž zhotovovala len jednu snímku za tri sekundy, a tvár dotyčného bola vždy v momente, keď kamera „cvakla“, skrytá za stĺpikmi plota. Jediné, čo policajti určili, bola výška podozrivého.

Od momentu, kedy Jennifer zmizla, nebola na jej bankovom účte žiadna aktivita a jej SIM karta nevykazuje činnosť. Rodičia pátrajú po dcére na vlastnú päsť, ale zatiaľ márne. Jennifer Keeseová je nezvestná už vyše 15 rokov.