Corriann Cervantesová sa ničím nelíšila od iných dievčat v jej veku. Rada počúvala hudbu, zabávala sa a robila si selfie. Jej kamarátky neskôr uviedli, že v škole dosahovala pomerne dobré výsledky a chodievala do kostola. Vo februári 2014 jej život náhle ukončili dvaja neplnoletí mladíci, ktorý sa v texaskom meste Clear Lake dopustili skutočne ohavného zločinu.

17-ročný Jose Reyes sa zvykol chváliť tým, že predal svoju dušu diablovi a v jeho izbe vyšetrovatelia našli mnohé satanistické predmety. Jeho o rok mladší kamarát Victor Alas chcel podľa vlastných slov taktiež predať dušu diablovi a požiadala Reyesa, aby mu pomohol. Starší z chlapcov mu povedal, že kvôli tomu treba niekoho zabiť. Spoločne potom naplánovali desivý satanistický rituál, ktorý zahŕňal znásilnenie mladého dievčaťa a jeho ubitie na smrť.

Corrianne Cervantes.
Zdroj: FB/Corrianne Cervantes

V utorok 5. februára si Corriann vyšla von. Išla na párty ku kamarátke, kde pili alkohol a fajčili marihuanu. Nanešťastie pre dievča tu boli aj Reyes s Alasom. Tí zaviedli Corriann do prázdneho bytu, kde s ňou Reyes súložil a počas aktu ju bodol skrutkovačom. Pokúsila sa ujsť, ale zadržal ju, dovliekol na toaletu a hlavu jej tresol o záchodovú misu.

Následne obaja mladíci dievča znásilnili a bodali ho skrutkovačom. Na tele malo 12 bodných rán. Udierali ju do hlavy popolníkom a vekom zo záchodovej misy a keď sa naďalej bránila, vypichli jej ľavé oko. Došlo aj ku škrteniu, neskôr obeti do brucha vyrezali obrátený kríž.

Dievča zomieralo dlhou a bolestivou smrťou. Keď vrahovia dokonali svoj hrozný čin, odišli z bytu a dvere nechali otvorené. Až o niekoľko dní neskôr si odchýlené dvere všimol okoloidúci a vnútri našiel znetvorené telo Corrianne. Okolo nej boli rozostavené satanistické predmety. Pitva ukázala, že príčinou smrti boli tupé údery do hlavy, pričom v lebke sa našlo mnoho kúskov porcelánu.

Po vražde povedal Reyes najmenej dvom ľuďom, čo presne urobili nebohému dievčaťu. Jeden z nich ho udal. Reyesova známa Miranda Lealová na súde neskôr uviedla, že mladíkovi neverila. Vražda sa jej zdala taká bizarná a brutálnu, že si ju podľa nej Reyes musel len vyfabulovať.

Keď Reyesa zatkla polícia, ku všetkému sa priznal a udal aj Alasa. Starší z vrahov sa na súde smial do kamery, Alasovi však do smiechu nebolo. Oboch súdili ako príčetných dospelých a dostali doživotie za mrežami bez možnosti odvolania.